Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, a ti ferjetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, a ti ferjetek is szeret flörtölni más nőkkel előttetek, és kukkolni?

Figyelt kérdés

Leskelodni,szomszéd csajt, kukkolni a másikat.


Próbál bele lesni a telefonba ha irkálok, de akkor is olyan furcsán csillog a szeme, röhög mint egy bolond, valahol olyan a feje mint egy pszihopatáé.


Nem, nincs titkolnivalom

A gyerekunknek írtam, maga a kukkolás hoz ki belőle ilyen érzéseket.

Vagy mit.



#nem normális #kukkolos
2019. júl. 17. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz.
2019. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magában a magyarázatban is benne van, hogy "bolond" vagy olyan mint egy "pszichopata". Szerinted ez így rendben van?

De válaszolok a kérdésedre. Semmi ilyet nem vettem észre az évek alatt egyszer sem.

2019. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést, mert lehet, hogy más férfi is ilyen.

Az is lehet, hogy csak én aggatom rá ezeket a jelzőket

2019. júl. 17. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ez már nem lenne a férjem.
2019. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem élvezi hogy idegesíthet Téged,mert hiânyt szenved a kapcsolatokban.És huncutkodni akar mikor belenéz a telefonodba,de Te be vagy savanyodva,így nem értékeled a poént.Azzal el is mondtad,ahogy lepszichopatázod, bolondozod a férjed.
2019. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott ilyet csinálni.
2019. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Jóarc a pasid 😂
2019. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!