Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki "mizu? " vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki "mizu? " vagy "hogy vagy helyett" helyett?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb nyár eleje őta együtt bulizunk és tetszik nekem. Eddig mindig ő írt nekem és csak pár percet beszéltünk (2-3 naponta). Szeretnék írni neki de nem"szia mizu"-t mert arra annyi választ kapok max hogy "semmi veled?". Szóval valami olyasmi kéne amivel beszélgetést kezdeményezni lehet. Légyszi értelmes commenteket!

2019. aug. 19. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
...te tényleg így írsz rá, hogy "hogy vagy helyett"? Tudnál erre egy példamondatot?
2019. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz tőle.

Ha tetszik neked, akarsz is tőle valamit? Akarsz randizni bele? Ha igen próbáld elhívni.

Csak beszélgetni akarsz vele? Akkor nemtudom... "mi jót csinálsz ma?"

2019. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De miröl akarsz beszelni? Ha temàd sincs akk minek irsz ra? Ugy birom amikor tölem is azt varjak hogy en szorakoztassam az illetöt miközben ö irt ram.
2019. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
"Helló bérnőstény!" Szerintem ebből kialakul majd egy érdekes beszélgetés.
2019. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nem nagyon tudok jót mondani, de pár példát arra hogy a csajok hogy szokták ezt áthidalni tudok.


Szval az én nő ismerőseim akik rámírnak pl küldenek egy vicces giffet, fotót... Erre én nyilván reagálok valami vicceset, ebből pedig már ki is alakul egy beszélgetés.


A másik ami még feltűnő, hogy nap végén nem búcsúznak el. Így másnap nem kell újbólkezdeni a beszélgetést. Simán onnan folytatják ahol abbahagytuk

2019. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5


Vagy - a többség - totál máshogyan, így lehetetlen egy normálisabb beszélgetést létrehozni.


Áldottak legyenek a kivételek.

2019. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy "szia, mizu"-nak is örülni fog a szerencsétlen. Ha mindig ő írt rád, akkor akar tőled valamit, vagy már megunta a várakozást.

De ha ennyire nem megy, akkor kérdezz rá, hogy mivel tölti a nyár végén. Ha ügyes vagy még találkozni is elhívhatod.

2019. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok segíteni nőként.


Kiindulva a fenti szituból, így kezdeményzenék beszélgetést, pl:

- Milyen volt a napod?

- Voltál mostanában valahol bulizni?

- Nem tudsz mostanában valami jó progit, mész valamerre?

- Ha történt bármi jó élmény, amin ott voltatok, azt is felemlegetheted.

- Meg kérdezgesd: tetszik-e neki xy banda/zene, melyik a kedvenc száma, van-e nagy álma hova menne.


Igazából mindegy mit ír a pasi, HA tetszel neki, és látja az érdeklődést.

"Eddig mindig ő írt nekem és csak pár percet beszéltünk ".

Ha ő írkál rád, az elég jó jel.


Kezdjetek el mondjuk beszélgetni, az sem baj, ha előveszed a humorodat is ;)

2019. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi a hányás
2019. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!