Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a feleségek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a feleségek, barátnők is jól járnak, ha a párjuk inkább prostituáltakhoz jár szerető tartása helyett?

Figyelt kérdés
Másképpen: a prostituáltak rengeteg házasságot, párkapcsolatot mentenek meg a széthullástól azzal, hogy a férfinak nem kell szeretőt tartania, amivel igen komoly lenne a lebukás veszélye. És így a házasság, a párkapcsolat, a család egyben marad, ami azért az esetek többségében sokkal jobb, mintha borulna és széthullana minden, nem igaz? Mit gondoltok?

2019. máj. 21. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Az fel se merül, hogy az illető a párjával szexeljen?
2019. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nőknek sajnos az idő múlásával egyre gyakrabban "fáj a fejük", ezt a problémát valahogy meg kell oldani, ha már az algoflex ultra forte sem segít...
2019. máj. 21. 08:32
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
A férjem velem szeretkezik, nem prostival és szeretővel. Így mindannyian jól járunk, ő is, én is és a gyerekek is, a család pedig szuperül egyben van, szeretjük egymást.
2019. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Ó, ha a nők tudnák, hogy hányuknak a férje/párja jár rendszeresen prostihoz!!! És legtöbbször épp ezért boldog a családi életük. Nem véletlen hogy ez a legősibb foglalkozás, mindig hatalmas kereslet volt erre, a társadalom minden rétegéből...
2019. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Kész vicc vagy kérdező.
2019. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
37%

Megsem gondoljàtok milyen szerelmes férfiak jàrnak el lànyokhoz!

A leg alamuszibbtól a legvagànyabbik! Csal elszalad autót mosatni,vagy ép elszalad ide oda. Vagy épp ebédszünetben!!

Főleg a hónap elején 🤣🤣

Aztàn szépen megy a nejéhez,baràtnőjéhez mintha misem történt volna!

( Itt mindegy ki mivel foglalkozik,a sima munkàs is megfordul!!)

2019. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Hogy van, hogy nekem férfiként sose volt szükségem prostira de még szeretőre sem? Velem van a baj? Szerintem annak a nőnek fáj sokat a feje, aki nem kap annyit az ágyban mint kéne, ezért nincs is kedve már belekezdeni.
2019. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom honnan szeded az infóidat, de sok nővel beszélgettem már és sokan panaszkodnak hosszabb kapcsolatban szex hiányára, vagy pocsék szexre.


Szerető. Soha nem értettem, miért lenne nagy a lebukás veszélye? Amit idáig láttam az életben, ötvenből ha egy kiderül.

2019. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Igazad van kérdező, a feleségek is máshova járnak, ha a ferjjel nem jó a szex.

Éljenek a megcsalo férjek es feleségek, hogy hosiesen felredugnak.

2019. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Igaz.


"Hogy van, hogy nekem férfiként sose volt szükségem prostira de még szeretőre sem? Velem van a baj? Szerintem annak a nőnek fáj sokat a feje, aki nem kap annyit az ágyban mint kéne, ezért nincs is kedve már belekezdeni."

Neked sem volt soha nőd🤣🤣🤣🤣

2019. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!