Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az, hogy nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, hogy nagyobb a lábam, mint a pasimé?

Figyelt kérdés
Engem kicsit se zavar, de őt igen (ő a magasabb amúgy), szerinte az van a közfelfogásban, hogy a nőé legyen kisebb. Létezik egyáltalán ez az elvárás?
2008. nov. 15. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

semennyire nem gáz. bocsi, de fura, hogy a pasidat ez annyira zavarja...ha szeret, nem ezt nézi.

és amúgyis, SENKI nem nézi!


nincs ilyen elvárás. ennyi erővel a nőnek minden esetben alacsonyabbnak, vékonyabbnak, hosszabb hajúnak, stbstb kellene lennie, mint a párja...

hülyeség! :)

2008. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
Hát ez gáz, ezt jól kifogtad. Már bocs, de ennél csak az volna jobb, ha mondjuk kigyúrt volnál, ő meg nyápic.
2008. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem számít,kit érdekel,hogy mekkora a lábatok? Inkább az a gáz,vagy inkább kicsit meglepő,hogy a párod ezen kiakad.Persze,hogy a női láb ÁLTALÁBAN kisebb a férfi lábnál,de hát a kivétel erősíti a szabályt. :) Nehogy már ez álljon közétek!!
2008. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a barátod egy kocsog !
2008. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
az a lényeg hogy a középső lába hosszabb legyen mint a tied, a másik kettő nem számít.
2008. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A férjem előszőr egy nő kezét nézi a második pedig a lábfeje. Persze ez csak nyáron reális, amikor mki papucsban van. Mi tavasszal jöttünk össsze. Nem tudtam, hogy neki tök fontos a láb, mert nekem 41es van (neki is) ráadásul a magassarkú cipőtől tiszta bütyök és az elő valamint a többi lábujjam között van egy jó nagy "hézag". azt, hogy a lábfej fontos neki csak nemrég tudtam meg. És imádja az enyémet:-) Pedig szerintem nagyon csúnya, de szeret és ÚGY SZERET, AHOGY VAGYOK. Ha egy kapcsolatban szerelem van, abba nem fér bele, hogy valami ne tetszen a másikban. Én is imádom minden pocikáját és ő is az enyémet:-)
2008. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tudjuk, hogy a nők szeretnek nagy lábon élni :D:D:D


különben meg semmi jelentősége nincs

2009. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor zavarna, ha a nagyobb lábméretű csajom még magasabb is volna, külön-külön nem, volt is példa mindkettőre :DDD
2009. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!