Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyan nőt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan nőt, akit körülrajonganak, szinte odavan érte mindenki, ti viszont nem értitek miért, mert minimum átlagosnak látjátok csak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Igen, en vagyok az. Sok irigyem van , pedig azokkal is kedves vagyok, sot oket is szeretem.

Te is szerintem egy irigyem lennel a kerdesedbol ezt erzem, pedig te is lehetnel az a nõ aki tele van elettel,es akire mindenki vágyna, csak sose bízd el magad. Szia

2019. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdés általánosságban szólt. Ugyan, kire lennék irigy?

Kis szerénységet tanulhatnál, mert az nagyon nem megy.:)

2019. aug. 20. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

persze , hogy van ilyen.


ráadásul sok nőnek ezt nyalizásból csinálják.


Én meg van, hogy hányni tudnék

2019. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, annyi különbséggel, hogy én értem a miértjét, sőt egy estére fel is vettem a szerepét, csak h felfogja, h ezt a mű édi-cuki-naivka-énnemisflörtölök-nemisveszemészreamitcsinálok-véletlenülestemazöledbe-szándékosanbedőlökaz”érintsdösszeakétkönyöködkivágottfelsőben”trükknek, stb... műsort bármelyik nő tudja produkálni, ha akarja...
2019. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyen vagyok. Full átlag, sőt, az arcom kifejezetten fáradt, mégis körülrajonganak. A gyönyörű barátnőimet meg közel sem annyian. Lehet, hogy hozzám mernek közelíteni. Vagy könnyen kaphatónak nézek ki. Magam sem értem.
2019. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerek.... De azt csak korilag lehet nőnek nevezni, mert agyilag kislány.

Külsőre elég szép, de van tőle szebb az biztos. Vékony alkatra és drága szép ruhái vannak. Viszont elviselhetetlen emberileg. Magyarán egy sz$rházi. Minősíthetetlen ahogy kihasználja a "szépségét". Aki csak a farka után megy, azok be is kapják a horgot és kb. a csicskája lesz...

Igen, mondhatni mindenki odavan érte - aki nem ismeri, hogy milyen gyökér!


Hihetetlen, hogy amúgy is nem látnak túl a csösön meg a seggen! Hogy nem látják milyen amúgy! Úgy beszél velük mint a kutyával... de hát a szépség ugye...

2019. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!