Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi az a minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi az a minimum mit a férfi keressen?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 18:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
150EFt
2019. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%

Amiből ki tud fizetni egy normális albérletet, a számláit, kaját, és a szórakozást.

Ha családot akar, akkor minimum 500.

2019. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%
1 millió
2019. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Maradjunk a valóságban


Köszönöm

2019. máj. 7. 18:25
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez a valóság, ismerőseim párjai is progrmaozók, egyetemi végzettségűek, vagy külföldön dolgoznak, az egy millió megvan nekik, ez ma már szerintem egy alap elvárás, ha családot is akarsz, ha ezt nem tudod teljesíteni inkább ne is legyen nőd, senki nem akar ám nyomorogni melletted.
2019. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
havi 1 milla
2019. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%

Én írtam az 500-at, és nem trollkodásból!

Vagy mit gondolsz, egy gyerek és egy feleség, meg a lakás mennyibe kerül?

2019. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mi a végzettsége. Ugyanis van sok szakma, amihez magas szintű tudás és elhivatottság kell, mégis keveset fizet itthon. Pl. orvos, mentős, pszichológus...stb.

Ilyen esetben elfogadnám, hogy keveset keres.

Más esetben jó lenne, ha minimum nettó 200 azért meglenne már pályakezdőként is. Kifejezetten magas fizetést nem várok, mert én is dolgozom, és nem keresek rosszul. Csak nem szeretnék leadni az életszínvonalamból semennyit sem.

2019. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
5-600 ezert havi szinten minimum.
2019. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egy kivétel az összes csorró volt és volt hogy fél hónap alatt majdnem felélték a fizetésűk ,de nem bánom ,hogy a mostani párom is ilyen mer ha össze költözést is túléjük akkor onnantól az én fizum megy a közösbe és nem kell aggodnia neki sem nekem,hogy fogjuk kibírni ha családot akarunk mert addigra lesz nekem is meg neki is új munka helye. 25N ő22F saját kertes háza van és havi kb csak 40 max a számlája így nem is érdekel annyira mennyit keres ha képes mellette legalább nem kipurcanni akkor az pont megfelel.
2019. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!