Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ideálotok? Legtöbben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ideálotok? Legtöbben nem így választanak párt, de mégis van egy elképzelés. Mi az?

Figyelt kérdés
Az enyém a szőke haj és kék szemek.(N)
2019. aug. 7. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én "álompasim" sötét hajú, kék vagy zöld szemű, szép mosolyú... sosem találkoztam még ilyennel :D
2019. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szőke pasik voltak mindig a zsánereim, kék vagy barna szem mindegy - párom szőke hajú, barna szemű, imádom :) Én meg barna hajú(festett szőke, bár kiskoromban természetes szőke voltam), kék szemű, neki meg pont ez a zsánere, úgyhogy nagyon egymásra találtunk :D De volt fekete hajú, barna szemű barátom is, nem ezen múlik.
2019. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nencsen.
2019. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem érdekelnek a "színek" a haj színe a szeme színe az nem érdekel, persze ne hupikék hajszíne legyen.
2019. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom konkrétan megfogalmazni. Egyedül a szőke és vörös hajú pasik nem tetszenek. A szemszín mindegy, alkat mindegy. Általában úgy van, hogy ránézek és a kisugárzás ami megfog. Volt , hogy nagyon tetszett egy vékony és magas pasi, de olyan is, hogy egy alacsonyabb és kövérebb.
2019. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

hmmm rövid korom fekete haj, setét szem, (alacsonyabb nálam) gyönyörű mosoly és elragadó kacaj, mézédes hang,

porcelán bőr, könnyű fegyverzetű de halálos, elragadó cuki de éles személyiség ja igen na meg ázsiai... :S

F

2019. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább sötét tónusú, nálam max pár centivel magasabb (170-172 centi körüli), szálkás izmostól a nagyon izmosig akárki :)
2019. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!