Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjszaka közepén, idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka közepén, idegen kocsijába veszélyes beszállni? Akkor is ha hivatalos személy?

Figyelt kérdés

Egyedül jöttem hazafelé tegnap este jóval 10 után, csak pár méterre lakok a buszmegállótól. Nem szoktam félni.

Útközben lelassított mellettem egy rendőrkocsi, amiben két rendőr ült.

Megkérdezték, hogy hazavigyenek-e?

Nemmel válaszoltam.

Mondtam nekik, hogy közel lakok, aztán továbbhajtottak.

Eléggé bizarrnak tűnt, hogy két rendőr az éjszaka közepén haza akart fuvarozni. Ez azért nem egy általános szituáció.


Mással is történt már hasonló?

Ti beszálltatok volna a kocsiba, mondván hivatalos személyek és nem kell tőlük tartani?


2019. aug. 21. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Aha, honnan tudod, ott voltál? Előbb hiszek a pszichológus szakértőnek, aki a csajnak adott igazat.
2019. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

#11


Végtére is, így tovább növelhető a "senki ne bízzon senkiben" világ. Tökéletes és nagy haszon az erre törekvő erők számára.

2019. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Te bolond vagy? Milyen erők számára?

Te szerintem férfiként nem tapasztaltál még hasonlót sem, azért nem érted.

2019. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

#13


Ilyet nem, de volt hogy akaratom ellenére tapogattak, de nem "olyan helyen", szerencsére, de zavaró volt. Még úgy is, hogy egy rúgással megölhettem volna, pedig nem vagyok erős.


De attól még az ilyen ügyek csak ezt a még jobban széthúzást erősítik ("ne bízz a rendőrségben"), függetlenül attól hogy igaz-e vagy sem.

2019. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőként nem szállok be idegen férfiak kocsijába szakmájuktól függetlenül, akkor én már széthúzok, ám legyen.

Nem érdekel különösebben. Volt már nekem rossz tapasztalatom, elég volt annyi, köszi.

Én elhiszem, hogy férfiakat is zaklatnak, de nőként kb esélyem sincs, mert nem vagyok feketeöves.

Rendőröknél meg még össze is zárnak, igazságszolgáltatás kilöve. Majd ha kötelező testkamerájuk lesz, akkor talán beszállok, de akkor meg nem fognak sofőrködni lányoknak.

Egyébként ha nem is lenne semmi, fsznak hiányzik a gyomorideg, hogy most mi lesz, mit akar. Mert ilyenkor aztán mennek a kétértelmű poénok.

Lányok, fiúk hívjátok ilyenkor a "hazakísérő telefont" ilyenkor, ha egyedül mentek haza éjjel! Vagy legalább egy barátot, anyukát!

2019. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!