Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha, ha 1 fiú szexel nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha, ha 1 fiú szexel nála idősebb lányokkal? Fiú elveszti olyan lánytol a szűzeségét, aki nem szűz már?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?ÉN is néha össze járok egy nálam 3 évvel idősebb lánnyal.Vonzalom megvan.

Kell annál több?Ki szólna bele?Nem rájuk tartozik

2012. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy gáz? Csak a tapasztaltabbtól lehet tanulni! De azért nem árt némi érzelem, sőt szenvedély sem!
2012. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az is normális, hogy 1 fiatal lány elveszti szűzeségét nála több ével idősebb fiú/férfitől?
2012. szept. 22. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked a nálad idősebb lányok kellenek, akkor miért lenne gáz? Te ilyen vagy, így fogadd el magad! Nincs ebben semmi rossz sem. Még mindig jobb, mintha meleg lennél, nem?
2012. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a 40-es kolléganőm azt mondaná! Gyere, itt, most szex! Mindenki el ment csak ketten vagyunk. Hát hülye lennék nemet mondani, sőt valszeg minden mást is leszarnák, annyira elmosódna a fejem. Baromi jól néz ki, ja és 25 vagyok szóval idősebb.
2012. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi előző. Normális akkor,hogy 18 évesen szeretkeznék idősebb csajokkal akikel baba is lehet?
2012. okt. 4. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, ahogy már mondták is normális. Basszus komolyan ha lenne egy kívánságom azt kívánnám jöjjek össze vele. Semmi gáz dolgot nem látok benne, hogy tetszik egy szép nő. Főleg aki ad is magára.


Attól hogy anyád lehetne akár, még nem jelenti azt hogy gáz is mert juj oda bújsz anyucihoz. Igazából ugyanúgy hordhatod te a nadrágot a kapcsolatban, pontosabban nem megalázó, alárendelt, vagy bármi. ÉS a másik, amúgy se érdekeljen ki mit gondol, szard le. Eleve nem kell elmondani. Persze van aki nem tudja magába tartani, akkor meg ne foglalkozz másokkal. Ez egyébként is egy elég fontos skill, amit ajánlott elsajátítani.


Például én is gondoltam, hogy áá hogy nézne már ki ha itt leállok dumálni x csajjal, mikor 2szer annyi kb mint én. De még néha ők bátorítottak, hogy ne beszéljek már így (ahogy épp beszéltem), ne legyek már ilyen, legyek határozottabb minden. Néha olyanokat mond mintha legalábbis arra bátorítana hogy próbáljam meg felszedni. Persze nem erről van szó, de a lényeg hogy nyugodtan összejöhetsz velük.

2012. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!