Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy gyereked valakitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy gyereked valakitől akivel már nem vagy együtt mennyi idő kell (ett), hogy újra együtt tudj lenni mással?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval a helyzet hogy van egy fiam, az apukájával szakítottunk nem sokkal miután megszületett. (Egy helyen dolgoztunk miután én cseden voltam, össze "állt" egy újonnan érkezett kolleganővel). Lassan 1,5év telt el azóta. A kapcsolatot nyilván ugyanúgy tartjuk jön látogatni, eleinte nem is laktunk külön hiába zavart de a gyerek miatt próbáltam megbocsájtani de nem ment :( eszembe szokott jutni hogy mennyire sajnálom a gyereket, hogy nincs azaz ideális családja. Viszont közben egy régi barátommal szoktam beszélgetni elég közel kerültünk egymáshoz van hogy össze futunk de sose látta a fiam. Nem is merek tovább lépni, pedig mondta (a régi barátom)

hogy őt nem zavarja hogy van a fiam biztos jól kijönnének. Nem akarom a fiam össze zavarni. Ugye van neki apukája aki szereti meg foglalkozik vele annak ellenére ami történt de nem tudom nem merek más férfit bevezetni az életébe.. Mi van ha nem jön össze a kapcsolat? Mi van ha évek múlva megint lenne egy ilyen félre sikerült dolog? Nyilván nem szeretném ha ebbe nőne fel. Ezek mellett néha magamban még eszembe jut mi van ha valamikor újra össze jönnénk az apjával, neki az ideálisabb lenne csak még nem megy.

Tanacstalan vagyok, bocsi hogy hosszú lett


2019. aug. 21. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
2 éve jártunk össze a csajszival amikor szétmentünk a gyerekem anyjával szóval -2 év :D
2019. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha komoly a válasz, hadd kérdezzem már meg így ismeretlenül miért léptél félre?
2019. aug. 21. 23:39
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Hát az exem azt gondolta, hogy attól mert szült akkor onnantól az egész napos programja a hűtő kifosztása lesz. Nem foglalkozott a gyerekkel sem túl sokat meg velem se. Szóval előkészítettem a terepet.
2019. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. És a gyerekkel te foglalkozol vagy vele mi a helyzet? Hogy oldjátok meg? Az exednek van új kapcsolata?
2019. aug. 22. 00:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A régi barátod iránt mit érzel? Mint férfi érdekel vagy inkább csak vigaszt/menedéket keresel? Először a saját érzéseid tisztézd le.

Nem kell azonnal úgy bemutatni, mint anya új párját. Kezdésnek elég, hogy mint ismerős találkozik a kicsivel, és meglátod, hogy a fiad hogy reagál rá.


"Mi van ha nem jön össze a kapcsolat? Mi van ha évek múlva megint lenne egy ilyen félre sikerült dolog?"

Mi van, ha holnap elüt a villamos? Az életben semmi sem biztos. Ha nem kockáztatsz nem is lehetsz boldog. Nem olyan nőnek tűnsz a leírásod alapján, aki hetente új pasikat visz haza, és ne feledd, nem csak anya vagy, hanem nő is, neked is jár a boldogság! Nyilván a fiad az első, de ha találsz egy rendes fickót, aki jól kijön vele, akkor miért visszakoznál?


"néha magamban még eszembe jut mi van ha valamikor újra össze jönnénk az apjával, neki az ideálisabb lenne csak még nem megy."

Vissza ne fogadd! Aki ilyen gerinctelen volt, hogy ahelyett, hogy a pici fia és melletted lett volna, félrekefélt, az nem érdemli meg, hoyg számításba vedd! Ne azzal foglalkozz, hogy mi az ideális, hanem hogy neked és a fiadnak mi a legjobb. A gyereknek nem minden esetben jó az, ha együtt maradnak a szülők, mert ő is érzi, ha valami nem okés. Te magad írtad, hogy próbáltál megbocsátani, de nem ment. Nem is kell a látszatra adni. Ha a férjed foglalkozik így is a gyerekkel, akkor jó, de nem kell emiatt együtt lennetek.

2019. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok /voltam. Nekem 4 éve nincs senkim. Nem azért mert nem lehetne hanem azért mert félek. A gyermekemet próbálom kihagyni belőle. Természetesen azokkal akikkel találkoztam nem tud róluk. Csak azt fogja megismerni akivel tartós kapcsolatot lehet kialakitani. És ha megszereti a gyerek akkor minden jo lesz, ha nem akkor nem o volt a megfelelő személy a kis életünkbe.

Apukajanak van uj kapcsolata. Minden honapban másik nő. Na tolem ezt a peldat sosem fogja latni.

2019. aug. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te még mindig a volt párodat szereted.

Sajnálom, ami veled történt :(

2019. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy kell még neked idő.

33/f

2019. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom mi van vele 3 éve ne láttam. A gyerek az jött velem természetesen.

2019. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2019. aug. 22. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!