Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el rengeteg nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el rengeteg nő ebben az országban hogy legyen autóm, amikor borzasztó sokba kerül egy autó, a benzin, a bér meg keleti?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 13:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Abból a rengeteg többiből kell választani, aki nem várja el. Sokan vannak ők is.
2019. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki várja el.
2019. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Ez van. Én nem várom el. De nem is vesznek észre a pasik.
2019. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
#3: Szóval mindjárt dobhat a kérdező és még pár pasi privátot, aztán mindnek válaszolsz és elbeszélgettek?
2019. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

hármas : miért nem vesznek észre?


Ez a nem vesznek észre a pasik azt szokta jelenteni a nőknél hogy = nem vesznek észre azok a fullos macsók akikkel én szeretnék kezdeni.

2019. aug. 22. 13:24
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Remélem nem várja el mindenki... Én nem szeretek vezetni, túl sok a pszichopata sofőr akik állatkodnak, meg persze azok akik rögtön ütik a dudát, ha 90 helyett csak 85-el mész, "mer de lassú mán' halaggyámán" meg az idegbetegek akik még az üres úton is vicsorognak...


+ Kamikaze motorosok, önérzetes biciklisták, részeg biciklisták stb.

2019. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
(Gondolom, mert nem vagyok nádszál. Nincs jó """alakom""". Hidd el, ha valaki észrevesz, azt észreveszem. Ha ronda, még inkább, mert ők annyira azért észrevesznek, hogy bántsanak. De itt megint befigyel az, hogy nekem miért kéne észrevenni azt, aki nem tetszik? Nem fogom magam megerőszakoltatni valakivel, aki épp belém élvezne, mert jobb nincs.)
2019. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

#7


Az élet olyan szomorú és igazságtalan. Szinte minden a szerencsén múlik.

2019. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

" De itt megint befigyel az, hogy nekem miért kéne észrevenni azt, aki nem tetszik? "


Tehát nem veszed észre azokat a pasikat akik neked nem tetszenek? Elárultad magad!


Téged is megnéz sok férfi, gondolom udvarolna is, csak nem felel még bárki!

2019. aug. 22. 13:35
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
És te miért foglalkozol olyan elcseszett értékrendű nőkkel, akiknél ez kikötés?
2019. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!