Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok? A barátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? A barátomban, akivel hosszabb ideje együtt járok, vannak jó tulajdonságok is, de sajnos rosszak is, változni nem tud, szakitanátok? Szerintetek tudna változni?

Figyelt kérdés
Az a gondom vele, hogy nagyon féltékeny. Sokszor ideges, mondjuk az érthető is, mert munkahelyet keres, és elég nehéz elhelyezkedni. A régi munkahelyéről elküldték, de még fiatal, ehhez képest elég nehezen viseli, igy ez a feszültség a kapcsolatunkra is átragad. Néha ugy érzem szakitanom kellene és keresnem egy megfelelőbb nyugodtabb srácot.22L-24F

2014. okt. 19. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

"Változni nem tud, szerintetek tudna változni?"


Most ez mi , ne haragudj ?! :D

2014. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idáig ugy vettem észre nem változott, de még nem is mondtam neki hogy miben szeretném ha változna. Tudom elég rosszul fogalmaztam. De ha megbeszélnénk szerintetek le tudná küzdeni a féltékenységét, vagy hogy eléggé ideges, felkapja a vizet. Ezek olyan tulajdonságok amiben tud valaki változni.
2014. okt. 19. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tud változni, mert ez belülről fakad. Ez nem olyan, hogy rászoktatod, hogy dobja a szennyesbe a zokniját, mosogasson el maga után vagy ne káromkodjon annyit... Ez olyan, mintha azt kérnéd tőle, hogy legyen humorosabb vagy szeressen jobban. Tehát az, hogy féltékeny ez belülről jön, a személyiségéből fakad, amin nem tud változtatni, maximum annyit tud tenni, hogy nem mutatja előtted, hogy féltékeny, hanem magában puffog.


22L

2014. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, komoly kapcsolatot szeretnék,de hosszutávon ezt nem tudnám elviselni, de viszont nagyon nehéz kilépni ebből a kapcsolatból, mert egyébként meg rendes.
2014. okt. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!