Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött kezdjük megismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött kezdjük megismerni magunkat?

Figyelt kérdés

Pár napja megláttam egy nőt, ugyanott vásároltunk. Elegánsan sportos öltözetű, mosolygós igazi nő, természetes vörös vállig érő hajjal, ami kissé hullámos. Alkata nem vékony, de nem is kövér, amolyan korához képest tökéletes kategória.


Szép arcú, egyszóval ő a nagybetűs nő. Egy problémám van, méghozzá az hogy kb 45 éves (ami nem látszik rajta) és van neki egy 17 körüli lánya. Eddig úgy voltam vele, hogy ez a korosztály nem tudja felkelteni az érdeklődésem, na de jött ő. Teljesen odavagyok érte titkon, persze gyerek, férj úgyhogy esélytelen az ügy. Szerencsés a férje hogy ilyen nőt fogott ki (irigylem). Ezen a héten már harmadszor találkoztunk, de csak távolból nézem őt. 30 éves vagyok, tudom hol a helyem, nem akarom zaklatni meg semmi ilyesmi csak jól esik kiírni hogy van egy ilyen nő, akiért titokban vágyakozom. És még csak nem is beszéltünk.... Mégis ő a gyenge pontom. :)


2019. aug. 23. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy mi a kérdés???
2019. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy a külsőnk sokat változik, belülről mégsem változunk annyit, csak tapasztaltabbak leszünk. Olyan furcsa olvasni ahogy rólunk beszéltek... Pár éve ez a nő is harmincas volt, pont mint most te. Hiába vonzódsz hozzá, látszik, hogy öregnek tartod, egy ufónak, más fajtájúnak.

N40+

2019. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2019. aug. 23. 21:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a korával, elfogadom hogy ő 45 én meg 30 és ez tabu, mindent leszámítva tetszik és ez a lényeg.
2019. aug. 23. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Mit fogadsz el rajta? Többnyire gúny tárgyává válik egy korosabb nő szerelme egy jóval fiatalabb férfi iránt.

A szexiparnak és a pletykalapoknak nyújt kimeríthetetlen témát, egyébként pedig megszólandó és érthetetlen jelenség a társadalom szemében :)

2019. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok szerelmes a korosabb nőbe, nem fordítva. Egyébként igazad van, mindenki elítéli, de ha az említett nő egyedülálló lenne akkor nem lenne akadály a plusz 15 éve.
2019. aug. 23. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké semmi baj, szerintem csak én vagyok frusztrált egy kicsit ebben az "új, korosodó nő szerepben" - majd megértitek ti is :)

N+40

2019. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már most is értek mindent. Sajnos ez a nő nagyon nagy hatással van rám. Vonzó, csinos és nekem az ilyen nők tetszenek. 30 alatti nőket észre sem veszek.
2019. aug. 23. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az én Szerelmem is idősebb majdnem 20 évvel. Csak én már rájöttem, hogy semmibe vesz, így felébredtem az álomvilágból.
2019. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!