Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék kép nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék kép nélkül? Vannak ilyen chat alkalmazások? Semmi baj velem csak előbb szeretném megismerni a belső értékeket.

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 07:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Itt megteheted mindazokkal, akik reagálnak rád vagy a hozzászólások közt vagy rád írnak privátban.

32/f

2018. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Zsákkal a fejeden a suliban
2018. dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Neten bárhol, csak ne társkereső oldalon.


Igy kép nélkül neten keresztül lehetett volna már pár párom.

Mivel van párom, igy olyan 8-10 nővel csak szexig jutottunk. Mindnél, a képek csak 1-2 hónap múlva voltak. Addig csak beszélgetés.

2018. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3-as! Jó neked! Én már a végső elkeseredésemben azon gondolkozom, hogy a komplett családi megtakarítást kiveszem, és odaadom egy éjszakáért. Hogy a bánatba lehet nőt találni szexre??? Azt csak a férfiak elit közössége kaphatja meg! Van 4 millió, egy éjszakára, de szerintem én akkor sem kapok szexet. Amúgy van feleségem.
2018. dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ezt bírom bennetek..elkezdtek egy olyan témát a kérdésem alatt ami egyenesen az ellenkezője a vázoltaknak..gratula :(
2018. dec. 19. 08:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, az internet előtti pármillió évben hogy tudták az emberek a belső értékeket megismerni, amikor nem voltak chat alkalmazások és látni kellett a másik arcát mindenképpen?
2018. dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
legyél kedves felfogni, hogy nincs rá lehetőségem..ül egyedül egy lány a Starbucksban azt odaülsz elé? szerintem ez az ami rossz, mikor össze-vissza alkalmatlankodunk kapcsolatban lévő nőknél..nekem senkié nem kell..olyant keresek aki szintén ismerkedne
2018. dec. 19. 09:24
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem csak így lehet amit te írtál. De én már szexeltem olyan nővel, akit a trolibuszon szólítottam meg, vagy olyannal akit egy pláza ruhaboltjában.


Az a titka az ilyen idegenül odamenésnek, hogy olyan csajhoz menj oda, aki rád néz, rád pillant, bámul téged, többször elkapod hogy rád pillant, ilyenek. Mert ez annak a jele lehet, hogy tetszel neki, érdeklődik irántad. Aki rád sem hederít, el van foglalva a saját dolgával, ahhoz ne menj oda

2018. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Az a titka az ilyen idegenül odamenésnek, hogy olyan csajhoz menj oda, aki rád néz, rád pillant, bámul téged, többször elkapod hogy rád pillant, ilyenek."


És ha ilyet kb. 10 évente egyszer tapasztalok, akkor mi van?

2018. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdések, anotalk.hu,strangers.hu
2018. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!