Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok e tippeket adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lempicka kérdése:

Tudnátok e tippeket adni, hogy hol lehetne (milyen oldalon) Barátság céljából új embereket megismerni?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben nagyon eltávolodtam a közvetlen környezetemben élőktől. Én azt érzem, hogy beszűkült az ismerőseim látóköre, a haj, köröm, jó pasi, jó nő - média, sztárvilág trendeken és a médián kívül másról nem lehet velük beszélgetni! Én sem az atomfizikát céloznám meg, de jó lenne az élet értelmesebb témáit is megvitatni valakivel, szinte bármilyen témában esetleg oda vissza tanácsokkal férfi vagy nő személyében! Esetleg itt, ha akad olyan akinek lenne kedve néha kötetlenül beszélgetni írásban, egy egy fárasztó nap után egy idegen 30-as nővel, az írjon!

2019. febr. 28. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok.Szép családom van néhány haver de igazán nem tudok beszélgetni senkivel sem.A gondolataim sokszor vsak gyűlnek néha őrlődök is rendesen.Ezek szerint nem csak én vagyok így.Üdv!
2019. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33/F
2019. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátságok, időleges szövetségek vannak amelyek felbomlanak ha célt érnek.

Írj naplót, az segíthet átgondolni a napi történéseket, feldolgozni az élményeidet.

2019. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ma erre valók a közösségi oldalak, amennyiben kellemes a modorod és nem vagy tolakodó.
2019. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az Index.hu-n is van barátot keresek topik.Vannak pl. csoportok(természetjáró,gombaszedő,stb.) amikhez csatlakozhatnál a lakóhelyeden.
2019. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!