Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért várjátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért várjátok el egy pasitól, hogy tökéletes legyen mikor ti sem vagytok azok?

Figyelt kérdés

Az előbb beszélgettem egy nővel, azt mondta, hogy 180 cm felett kezdődik a férfi, megkérdeztem, hogy akkor aki alatta van az mi?Erre nem tudott válaszolni:D

Egy csomó külsőséget mondott, ennyire számítana a külső?Vagy csak a csaj volt hülye?

Izmos test, kedves arc, meg ilyeneket mondott.


2010. júl. 13. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem várom el :P
2010. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne altalanosits! Minden csajnak mas jon be. Ffi vagyok
2010. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

te járnál elől deszka hátul léc csajjal?

minimum az egyik legyen jó, vagy az alakja, ja meg azé ne legyen zacskózni való arca sem, nem kell hogy nagyon szép legyen, de legyen meg az összhatás ennyi

normális csaj nem jár bulémiás emo-s kocsöggel, amúgy meg ha nem akkor nem most mit pattogsz ezért? lehet megteheti a csaj hogy ilyen igényei legyenek kész ez van nincs mit tenni

2010. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ez leginkább egyénfüggő!egy 140 magas csaj már a magasságról nem így vélekedne..!:/
2010. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A belsőn múlik minden, hidd el... én megismertem egy fiút, akit tök átlagosnak tartottam, barátok lettünk, most pedig beleszerettem.. vonz a személyisége.. msot már mindent gyönyörűnek látok rajta. :)
2010. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
azért a fiúknak is vannak igényeik... vagy nem? :)
2010. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mindenki olyat vár el, amilyet akar. Miért fáj az neked ha neki vannak elvárásai? Nem te vagy neki az igazi és kész, majd jön más. Az ő baja ha az elvárásai magasak, ő marad egyedül, nem te. Mindenki azt vár el, amit akar és azt ad amit akar, mint mondtam, az ő baja, ha egyedül marad. Na meg most inkább legyen egy olyan emberrel akivel nem jön ki jól, csak mert mások szerint sokat vár el? Legyen egy látszatkapcsolata, amiben mindketten rosszul járnak? Az mire lenne jó?
2010. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Figyeljetek, bemásolok ide egy chatelést, légyszi írjátok róla le a véleményeteket.


miért számít hogy 180 centinél magasabb legyen?

taliztem

1 átlgos

inkább átlag alatti

fiúval

aki nekem bejött

ott kezdőik a férfi

én 170 vagyok

cipőval

én 176 vagyok, akkor én nem is vagyok férfi?

177

hát pont határ

175

alatt

nincs férfi

nem létezik

2010. júl. 13. 19:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyébként nem szép dolog hogy ilyet mond na, de ez nem elvárás. Én a helyében úgy fogalmaztam volna, ha már mindenképp a férfi témát boncolgatjátok, hogy "számomra a megfelelő férfi 180 cm magas vagy magasabb".


Tőled pedig az nem szép, hogy bemásolod. Kettőtök között zajlott a beszélgetés, rátok tartozik.

2010. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Vagy csak a csaj volt hülye?" Jah csak a csaj volt hülye! Gratulalok az egyik legidiotabb csajt fogtad ki beszelgetesre :D
2010. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!