Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért várjátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért várjátok el egy pasitól, hogy tökéletes legyen mikor ti sem vagytok azok?

Figyelt kérdés

Az előbb beszélgettem egy nővel, azt mondta, hogy 180 cm felett kezdődik a férfi, megkérdeztem, hogy akkor aki alatta van az mi?Erre nem tudott válaszolni:D

Egy csomó külsőséget mondott, ennyire számítana a külső?Vagy csak a csaj volt hülye?

Izmos test, kedves arc, meg ilyeneket mondott.


2010. júl. 13. 19:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Halljátok ,ez a csaj nem normális:D

30 évesnek mondta magát, és ilyeneket írt nekem hogy g*cifejű.

Aki meg 175 centinél kisebb rá azt mondja hogy gnóm, nem normális, de ha ilyenek a nők akkor én maradok inkább szingli:D

2010. júl. 13. 19:48
 12/17 anonim ***** válasza:

:D

ne maradj szingli hanem inkább ne ismerkedj chat-en...

2010. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudod az a probléma, hogy élőben nincs önbizalmam ismerkedni, chaten meg ilyen elvetemült "nők" vannak:D
2010. júl. 13. 20:08
 14/17 anonim ***** válasza:

bárki bármit mond igenis nagyon sokat számít a külső. Csajoknak pasiknak egyaránt, ezt el kell fogadni. Egy dolgot tehetsz, igyekszel kihozni magadból a maximumot, az szerintem elvárható. Nem lehet minden pasi magas, jóképű, izmos, gazdag, vicces, kedves, stb.. de lehet rá törekedni. Neked is vannak elvárásaid, te is szeretnéd ha a párod csinos legyen. Tenni kell érte. Kifogás persze mindig van, hogy ezért-azért amazért. Én sem vagyok jóképű, de magas vagyok és a fizikumom is eléggé alakul, mert sok munkám van benne. Hajrá!

22f

2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hiába gyúrom ki magam, magas nem lehetek.
2010. júl. 13. 20:20
 16/17 A kérdező kommentje:
A jóképű az meg relatív, minden csajnak soha nem leszek jóképű, mindenkinek más pasi a jóképű, sajnos megfelelni nem tudok minden nőnek, bár tudnék, elfogadni meg nem akarnak, nekik csak a "tökéletes" kell.
2010. júl. 13. 20:47
 17/17 anonim válasza:
oké ez a csaj egy "csepet" hülye volt..Persze nekünk is vanak elvárásaink mint nektek pasiknak de azért enyire én legalábis nem vaok válogatos...:D
2010. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!