Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem, vagy hagyjam veszni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem, vagy hagyjam veszni?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy jó a kategória, de máshoz nem passzolt.

18 vagyok, van egy srác, elég régóta húzzuk egymás idejét, ezt azért mondom mert igazából nem tudom eldönteni hogy ő mit szeretne, többször megbeszéltük mit szeretnénk egymástól mégsem úgy csináltuk a dolgokat, mondjuk rajta nem is vettem észre hogy meghatják a dolgok :D

Mindegy, egy jó ideig nem beszéltünk, egyszer írt és nem írtam vissza,nem volt időm vele találkozni,vagy csak inkább abba akartam ezt hagyni. Igazából magam sem tudtam. Többször is volt régebben hogy kerestem, és Ő nem válaszolt.

Tegnap smst írt, nem fb üzenetet, megkérdezte merre vagyok mit csinálok mert találkozhatnánk. Kétszer is írt, de nem írtam vissza. A barátja rámírt messengeren, hogy ez a bizonyos srác keresett, de nem tud elérni úgyhogy azt üzeni hívjam fel, azt írtam neki vissza hogy nem érdekel, majd írta hogy jó, csak átadta amit mondott a srác, én meg azt írtam erre hogy jó én meg lesz@rom.

Igazából ez azért volt mert iszogattunk is barátnőimmel, és mert haragot éreztem vagy nemtudom :D hogy őt nem érdekli ez az egész meg csak akkor keres ha neki jó. Azóta amúgy megbántam :D

Szerintem ő most elfogadta hogy akkor ez ennyi volt köztünk.

Nem akarom igazábol hogy ennyi legyen. Megéri még ráírni hogy pont rosszkor talált meg, és bocsánatot kérni vagy felesleges?



2019. aug. 26. 20:09
 1/7 Hellmano ***** válasza:
Miért kérdezed, mikor úgyis tudod a választ magadtól is, hogy ráfogsz írni? :D
2019. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha ki kell, kibírom hogy ne :D

Nagy a büszkeségem, ha szerintetek is lekezelő lesz, mert én is az voltam legutóbb akkor inkább nem irok :D

2019. aug. 26. 20:15
 3/7 Hellmano ***** válasza:
Hát, akkor őszinte leszek, ha ezekután rám írnál valami hasonló szépet kapnál vissza :D De lehet ő nem ilyen, te tudod.
2019. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édes ártatlan ostoba gyerkek. Csak ne dugjatok pls.
2019. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse fogod kibírni, hogy ne keresd. Még dugni is fogtok. Aztán ő eltűnik, te meg sírsz. Csak a szokásos, de majd pár ilyenből talán tanulsz és felfogod, hogy ez az, amikor szarnak rád és csak elő vagy véve néha.
2019. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor keresett, akkor unatkozott és előszedett téged, az lett volna a feladatod hogy az egóját kicsit pumpáld fel. Mivel úgy tűnt elszakadnál tőle, a haverja becsekkolt, hogy mi a helyzet. Vár egy kicsit és ugyanúgy keresni fog x hét/hónap után, ha senki mástól nem tudja éppen megkapni ami kell neki.


Jó magasról telibe lesz*r, nehogy még bocsánatot kérj...

2019. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek is csak akkor jutsz eszébe, mikor kanos éppen.
2019. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!