Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem fel vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem fel vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

majd 3 éve szakítottunk exemmel, első nagy szerelem volt mindkettőnknek. mióta külön vagyunk, néha néha vagy ő keresett fel engem, vagy én őt valami indokkal, mert hiányoztunk egymásnak vagy ilyesmi (ez kb néhány havonta fordult elő, vagy fél évente egyszer). a lényeg, hogy nem vagyunk napi kapcsolatban, ő újrakezdené velem de én nem tudnám őt szeretni. egy félreértésnek köszönhetően pár napja beszéltünk telón, így már tudjunk egymás számát... és olyan jó volt beszélni.

valamiért most is azt érzem, jó lenne csacsogni vele. régen is nagyon sok erőt tudott adni a vele való beszélgetés. meg úgy alapvetően jó lenne tudni, hogy van, mi van vele...

habár van barátom, ő úgysem foglalkozik velem úgy... vele nem tudok beszélgetni arról ami bánt vagy csak úgy megfordul a fejemben.


hívjam fel az exem, vagy hagyjam?

nem akarom kihasználni, mondjuk ő nem is érezné annak. de mégis bunkóságnak érzem, hogy felkeressem pedig nem akarok vele lenni. habár én is mindig ott voltam/vagyok neki, ha ő keres engem.

a kineziológusom azt mondta, ha ilyen "kisértést" érzek az exemmel kapcsolatban, akkor éljem ki magam, adjam ki és ne fojtsam el... de nem merem.

ti mit tennétek?


2013. dec. 28. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenképpen keresd fel.. velem ugyanez történt meg a nyáron, felkerestem, és utána minden jobb lett:) ne fojtsd magadba ezeket, addig úgysem nyugszol amíg meg nem teszed:)
2013. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!