Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély hogy a főnöknővel összejöjjek?

Figyelt kérdés

Szóval már több mint egy éve itt vagyok a cégnél.

Nekem a közvetlen főnökeim a műszakvezetők.

Akiről szó van ő nem közvetlen főnököm, de elég gyakran látom.

Már első perctől megfogott a külseje.

Nem amiatt mert főnök, hanem mert annyira szép, magabiztos kisugárzása van.Amikor látom, szinte nem tudom róla levenni a szememet.

Őt is láttam már hogy nézett, csak ugye nem olyan feltűnően.

Azért vagyok bizonytalan ebben mert én 22 éves vagyok és sajnos ő 7 évvel idősebb.Engem nem zavarna a korkülönbség, elfogadnám úgy ahogy van.

Nem az anyagi része miatt érdekel, hanem azt érzem, hogy ő tényleg egy olyan nő akivel lehet hosszútávra tervezni.


2019. aug. 27. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog lealacsonyodni.
2019. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
A magabiztos, határozott külső, látszat fenttartasa mellett valószínű ő is ugyan olyan elesett és bizonytalan mint a nők nagyrésze. Ha beszélsz vele semmikepp ne rendeld magad alá mert ő "valaki". En szorítok neked:-)
2019. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag esélytelen.
2019. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne álmodozz kisgyerek :D
2019. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani. Attól függ milyen a nő. Egy karrierista aki feljebb és feljebb akar jutni az csak a magánál magasabb szinten levő férfiakra fog koncentrálni. Ha viszont egy átlagosan gondolkodó, ügyes, tanult nő akkor lehet esélyed. Mindenképp az kell, hogy előszöris észrevegyen. Add tudtára, hogy érdekel. Nézz a szemébe, mosolyogj, tartsd a szemkontaktust. Ha közelébe kerülsz (és megfelelő a szitu- mármint mivel munkaidőben történhet, vigyázz nehogy rossz alkalmat válassz amikor muszáj lesz elutasítania) szólítsd meg, dicsérd meg stb. De mindenképp férfi módjára, ne csorgasd a nyálad, ne légy pincsi. Ha veszi a lapot akkor lehet továbblépni. De nem kell lerohanni. Egy darabid csapd a szelet neki, aztán hívd meg valahová munkaidő után. Aztán meglátod.

Nem túl nehéz egy nő érdeklődését felkelteni, a nők kíváncsiak. De aztán nehezebb őt megszerezni. Na és az is igaz, hogy sokszor könnyebb megszerezni mint megtartani.

2019. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.
2019. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a főnököd, az nem zárja ki, hogy összejöhess vele, pl. nekem is voltak olyan kapcsolataim, ahol a nő beosztásilag, anyagilag jóval felettem volt. De van olyan nő, aki nála alacsonyabb beosztású férfival nem jönne össze, vagy le is nézi. Meg természetesen az is előfordulhat, hogy ezzel nincs baja, de nem tetszel neki.
2019. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyban rontanà a hiret ha felszallna olyan pletyka hogy kikezd v d.gatja magät a beosztotakkal.


Nem sok mindenki kockaztatnà ezt meg. Az biztos.

Minden munkahelyen mennek ezek a ki kivel mikor kavar pletykäk. A fönökök ettöl jol elakarnak hatàrolodni

2019. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!