Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy tőlem minden nő jobb?

Figyelt kérdés
Még eddig sose találkoztam egy olyan férfival, akinek én elég jó lettem volna. Pár hónap után eltakarítanak a francba. Legutóbb az exem is lerombolta az önbecsülésem, hazudott, megbántott dolgokkal. Bezzeg az exével ő is jól bánt, hiszen elmesélte, hogy mi mindent megtett érte. Vele évekig együtt volt, és mindenütt együtt mutatkoztak. Velem meg sehol nem mutatkozott, nyilván ennyit is érek.
2019. aug. 27. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Mennyire vagy elhízva?
2019. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam biztos jobb nő vagy, nekem még nem volt senkim, tartsa ez benned a reményt.
2019. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy 172 cm-el és 55 kg-al ellennék hízva.
2019. aug. 27. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez van :/
2019. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha átlagosan csinos vagy, akkor az attitűdüddel van baj vagy azzal, hogy olyan embereket fogsz ki, akik lelkisérültek.

33/f

2019. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bence_ ***** válasza:

Önértékeléseddel van gond.

Hozd rendbe magad és akkor olyan emberek társaságát fogod keresni akik építőleg hatnak rád!

2019. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nem tudod értékelni magad. Ni cs önbizalmad és az önértékelésed is rossz
2019. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Azért, mert ők veled ellentétben nem itt sajnáltatják magukat napi 4 kérdésben, hanem helyette tesznek azért, hogy legyen önértékelésük.
2019. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Légy okos és ne bízz meg olyanokban, akik az exükért megtett dolgokat magyarázzák.


"mi mindent megtett érte"

Aki ezt ecseteli, az 99%ban nem tett semmit ezekből meg. Próbál előtted jó színben feltűnni.


Aki tényleg odaadó, az nem magyarázza a bizonyítványát, hanem te is észreveszed rajta.


Legközelebb legyen ez vészharang a fejedben.

2019. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet mit tenni ilyen helyzetben. Én is így voltam mindkét barátnőmmel. Hiába viselkedtem velük példaértékű módon, amit meg is jegyeztek, de mégis a bunkó parasztok kellettek helyettem. Az egyik azt mondta túl finom a stílusom, ő a durvább, férfias pasikat szereti, a másik meg csak lelkileg szeretett, de testileg az exe volt a mindenség.


Ahány ember annyi kifogás hogy miért nem vagy jó. Ne változz, úgyis jön olyan akinek megfelelsz!

30/F

2019. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!