Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te a legjobbat érdemelnéd tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te a legjobbat érdemelnéd tőlem?

Figyelt kérdés

Az àltalam kiírt kérdés baràtom szàjàból hangzott el.

Idézem: ne haragudj ràm, Te a legjobbat érdemelnéd tőlem... sajnàlom, hogy ilyen vagyok.


Röviden: nőként, én teszek meg mindent a kapcsolatunkért, adok neki amit csak tudok.főzők neki,viszem a kaját.nem lakuk együtt.. Ő bevan zàrkózva, és konkrétan úgy néz ki mint egy halàltábori menekült.. csont és bőr.

Szeretem őt, de félek, hogy ez àt fog csapni sajnàlattà, nem tudok rá felnézni férfiként...

Más pasit nem akarok. Rendbe akarnàm hozni ezt, hogy ne csak én tegyek bele ebbe, hanem ő is.

Làtom hogy szeret engem. Mindig félve kérdezi, ugye nem hagysz el? ...


Miért mond ilyet, ha úgyse vàltoztat semmin az életébe?



2016. máj. 16. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem is fog ha így állsz hozzá. Vannak ilyen férfiak anyuci nyakán lógnak felnőttként pont így és évtizedekig kiszolgáltatják magukat,mert nekik így kényelmes,utána ha a mama kiöregedett keresnek egy erre alkalmas barátnőt és folytatódik minden,. A "jó bolond" barátnő meg szeretetből istápolja....egy idő után ez betegség a pasinál. Állj a sarkadra.
2016. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!