Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég rossz anyagi helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz anyagi helyzetben vagyok. Egyik ismerősöm felajánlotta, hogy tud rajtam segíteni, de ezért " juttatást" vár el. Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
Remélem értitek, hogy mire gondolok a juttatás címszó alatt. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy "büdös a munka?..." annak elárulom, hogy dolgozom, de sajnos nem tudok megélni belőle. És most eléggé rossz a helyzetem :S
2010. júl. 13. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele! Semmi pénzért!
2010. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a helyzetedet, de nagyon meg fogod bánni pár év múlva ha ebbe most belemész. Lelki roncs leszel, mert csak a pénzért csinálod így gyakorlatilag olyan lesz mintha minden alkalommal megerőszakolnának. Ne csináld!
2010. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha mar arra kenyszerulsz, akkor ne ismerossel! De biztos vagyok benne, hogy van masik megoldas is...
2010. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEE
2010. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
86%
Szerintem kérd ki a párod véleményét, meg ugye az összeg sem mindegy, de nagyon vigyázz, mert a elsőt követi a második és azt veszed észre, hogy a környezeted örömlánynak titulál, vagy esetleg ebből élsz mert könnyű pénz.
2010. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
SENKIVEL ne menj bele. Rossz az anyagi helyzeted? Keress másik munkahelyet. Tudom, nem könnyű, én is épp' munkát keresek, de próbáld meg. Tanulhatsz is és át is képezheted magad vagy menj ki külföldre: ott tuti jobban fogsz élni!
2010. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
te tudod.Én is kaptam már ilyen felajánlásokat.lehet kövezni,de hülye lettem volna nem elfogadni.főleg ha szar az anyagi helyzetem.mindenki máshogy éli meg . először nagyon rosszul éreztem magam.
2010. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Simán vállald be.
2010. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs párom. Másik megoldás a hitel lenne, de nem diákhitel, mert az már van. Dolgozni is csak addig tudok rendes műszakban, amíg nem kezdődik el a suli. Utána max. 4 órában tudnék dolgozni, de abból, nem tudnám fizetni a hitelt a tandíj mellett, és a napi megélhetést még nem is kalkuláltam bele. :(
2010. júl. 13. 21:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezen már sajnos én is gondolkoztam :(. Korod?
2010. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!