Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakult úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult úgy hogy a nőknek könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 13:44
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy uralkodjunk valakin. Felőlem lehet kőműves csaj is ha az teszi boldoggá. De azért lássuk be a mai valóság az hogy kb lexarják az embert.
2019. aug. 30. 14:02
 12/39 anonim ***** válasza:
93%

Nem könnyebb.

Ha egy nő párt talál, akkor egy férfi is.

2019. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
86%

"számold meg, hány férfi esett teherbe a világtörténelemben. "


Hát igen. Az itteni pasikák szerint a nők direkt esnek teherbe, mert maga az álom egyedül nevelni egy kisgyereket és luxus életet lehet élni havi 20-30 ezerből.

2019. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Arról a mai nők tehetnek hogy fűvel fával össze járnak mert az olyan trendi, nem a normálisabb férfiak, értsd: komoly kapcsolatra, családra vágyó férfiak
2019. aug. 30. 14:16
 15/39 anonim ***** válasza:
42%
Te egy komoly, családra vágyó férfi vagy? Hihi.
2019. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%

"Arról a mai nők tehetnek hogy fűvel fával össze járnak"


Na, akkor ezek szerint a mai férfiaknak sokkal könnyebb, hiszen a nők fűvel fával összejárnak.

2019. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Látod pont ez az, hogy nem párt találnak, csak oda adják magukat az aktuális szép fiúnak aki beeteti őket, akit pedig komolyan érdekelné elzavarják.
2019. aug. 30. 14:35
 18/39 anonim ***** válasza:
97%

"akit pedig komolyan érdekelné elzavarják."


Az nem elég, ha te komolyan akarod a nőt. Az kell, hogy ő is téged akarjon. Ha te komolyan érdekled a kövér, ronda Jucikát, akkor összejössz vele, csak azért? Vagy te is csak azzal jössz össze, aki neked bejön?

2019. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
89%

Már aki odaadja... :-D


Én hosszú távra keresek hozzám illő párt, de az egyik azért esik ki a rostán, mert dohányzik (nálam meg ez kizáró tényező, nem dohányzom, nem is viselem jól a dohányfüstöt), a másik azért, mert otthonülő (én meg nem vagyok az, sokkal jobb, ha ezeket az aktív élményeket megoszthatom a párommal, úgy, hogy együtt csináljuk, nem pedig csak elmesélem, ő meg nézi a tévét), a harmadik azért, mert még 30 fölött is a szülei tartják el, és nem is akar haladni az életben (én eltartom magam, és sokat tettem ezért), van, akinek az a normális családmodell, hogy a nő végzi a házimunkát és neveli a gyerekeket eltartottként, ő férfiként meg hozza a pénzt (dolgozó szülők mellett nőttem fel, akiknek közös háztartásban a házimunka közös, ezt a mintát viszem tovább), van, aki ugyanezt elvárja, csak nem keres annyit, hogy eltartson egy családot, olyan is van, akinek kizáró tényező lakásban a háziállat (ezen meg én esek ki, mert én lakásban tartok háziállatot, és ez már régóta így van, nem fogok rajta változtatni, mert nekem így jó), van, aki több száz km-re él tőlem, és nem tervezi felrúgni a kialakított életét és távolabb költözni, én sem, a távkapcsolatnak hosszú távon nincs értelme.... stb.

2019. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy össze jövök Jucikával, de az esélyt megadnám neki hogy egyáltalán megismerjem, nem egyből lekoptatom mert pl nem 45kg és abból is 2kg smink.Jucikánál nagyobb visszataszító ereje lenne ha ápolatlan, csúnyán beszél vagy fűvel fával együtt volt előttem.
2019. aug. 30. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!