Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakult úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult úgy hogy a nőknek könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 13:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
79%

Engedd már meg, hogy a nőknek is meglegyen a saját preferenciájuk, és úgy válogassanak, ahogy akarnak. :D Bár hiába "nem engeded meg", akkor is úgy lesz.


Ki a francot érdekel, hogy valaki komolyat akar tőlem? Ezzel már megnyerő kellene, hogy legyen? Mindig volt olyan az életemben, aki komolyat akart. Ez kb. olyan, mintha azt kellene értékelni, hogy emberi lény, nem csimpánz.

A magukat korrektnek, normálisnak tartó hapsik az én szememben sokszor közel sem azok.

18 évesen volt életemben először kapcsolatom, ami fél évig tartott, utána 22 éves koromig egyedül voltam. Közben persze szerettem volna kapcsolatot, csak egyetlen egy olyan nem jött, akivel minden klappolt volna. Egy olyan kapcsolatom volt, amiről tudtam, hogy nem lesz belőle komoly vszeg, de nem érdekelt, nem zavart (ez is csak 2 hónapig tartott). Csak azért írom ezt le, hogy érzékeltessem, hogy bőven volt időm a hozzád hasonlókkal találkozni. Sokan voltak, főleg idősebbek, akik meg akarták mondani, hogy igenis esélyt kell adni az ismerkedésre, és nem fellengzősen kikosarazni valakit azért, mert nem tetszik külsőre, dohányzik vagy épp botrányos a helyesírása és 30 évesen árufeltöltőként dolgozik. Jöttek, hogy soha nem lesz komoly kapcsolatom, mert az a férfi típus, akiért úgy oda vagyok, soha nem kezdene velem komolyat.

Nos: még ha így is lenne, akkor sem kellenének ezek a "komolyat akaró", magukat normálisnak tituláló férfiak. Nem érdekel, hogy ők kinek adnának esélyt, mennyire akarnának tőlem komolyat, számomra a legtöbb egy utolsó senki, akinél annyi a preferenciám, hogy lehetőleg soha ne jöjjön hozzám 100 méternél közelebb. Inkább feküdnék le 100 jól kinéző, értelmes, de komolyat nem akaró férfival, és hagynám, hogy még a sz_@rt is kidöngessék belőlem.

A valóságban viszont nem kell választani, ugyanis van szinte minden nő számára olyan férfi, aki vonzó, passzol a személyiségük, jól kijönnek, és még komolyat is szeretne. Csak nem mindig lehet megtalálni pár hónapos direkt társkeresés által, előfordul, hogy évek kellenek.

Én is találtam ilyen férfit, 6 éve vele vagyok, és egy pillanatig sem bánom, hogy csuklóból kikosaraztam egyeseket, és ha még egyszer szingli leszek (remélem nem kerül erre sor), akkor is így fogok tenni, még ha öreg leszek már, akkor is. Mert az egyedüllét is jobb, mint a megalkuvás. Az egyik nagyokos, aki próbálkozott nálam, és nem adtam esélyt neki, mert számomra taszító testalkata volt, a kikosarazás után 1 héttel közzétette fb-on a blogbejegyzését (saját blogon, de CIKKNEK nevezte - úgy írta, hogy "kész az új cikkem" :D), amiben azt fejtegette, hogy a fiatal nőktől el kellene venni a szabad párválasztás jogát, és csak 25 felett kellene visszaadni, mert addigra esélyes, hogy rendesen sikerül megnevelnie őket a társadalomnak, és felfogják a valódi értékek súlyát. :D


Lányok, ne alkudjatok meg soha, főleg ne egy olyannal, aki erőlteti, hogy így meg úgy esélyt kell adni, és vergődik folyton a nőkre!

2019. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
9%

Mert sok a férfi, potenciális nőből jóval kevesebb van, mert 40+-ban is ritka az érdekes nő, 50 fölött már kb nincs, mínusz a csuporka ilonák, meg a simán csúnyák.


Férfiból viszont kb 14-130-ig mindenki lőne a potenciális nőkre.


Emellett sok nő kevesebb "jópashee"-t lovagol, osztozik több másik nővel, abban reménykedve, hogy a pasi majd őt választja, és elválik a feleségétől.


Na meg a fáccse, insta rossz hatása is, ahol egymást ego tuningolják, még a pacalarcú brünhildának is "gyönyörű vagy, igazi NŐ", na meg a pasik is csorgatják a nyálukat, feleslegesen.

2019. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Akkor válogassatok.Nem az a gond hogy válogattok érted?Hanem hogy esélyt se adtok a másiknak! Pl volt olyan nő aki rossz helyzetben volt, segítettem ahol tudtam ahol értem, tudta hogy szeretem, adott is jeleket meg az idő kell neki stb vonalat nyomta.Nálam rózsaszín köd így természetesen segítettem. Majd mikor kint volt a xarból és szingli is lett (nem egy nagy kapcsolat volt mert néha hónapokig nem beszéltek), rákérdeztem megprobáljuk kapcsolatban? Hát ő csak barátként tekint rám stb stb, ha ezt előre elmondja és nem célozgat hogy mi ketten akkor nem az érzéseim után megyek és lesem azt mivel tudok neki segíteni.Miközben rajtam kívül senkire nem számíthatott, de majd jön megint pár szélhámos aki becsapja, lehúzza mint eddig.Akkor biztos boldog lesz.

Szóval sok nő azt se tudja miképp kell lehúzni a másikat de mégis megteszi. Ezzel nem azt mondom hogy minden nő ilyen de akad bőven.

2019. aug. 30. 15:45
 24/39 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell senkinek komolyabban segíteni, aki nem a párod, nem a családtagod és nem régi, jó barátod. Nem kell hagyni magad kihasználni.

Az pedig, hogy segítesz, nem garancia arra, hogy kapcsolattal vagy puncival fogja viszonozni.


Esélyt adni meg mégis minek kellene? Ha már esélyt kell adni, az rég rossz.

2019. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
83%
Senkinek nem kell esélyt adni.
2019. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Attól még barátomnak is tekintettem, bár több volt a dolog. Tanultam belőle? Persze, nem is csinálok többet ilyet.

Esély=őszintén elmondod hogy semmi esélye, hogy tovább tudjon lépni, vagy esélyt adsz arra hogy legyen egy komoly kapcsolatod.

2019. aug. 30. 15:57
 27/39 anonim ***** válasza:
90%
Ha őszintén elmondom, hogy semmi esélye, akkor nem adtam esélyt. :D
2019. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Az esély adása arra is érthető hogy engeded a pasinak hogy megtalálja a neki valót tehát esélyt adsz neki a boldog életre. Értem?
2019. aug. 30. 16:37
 29/39 anonim ***** válasza:
83%

Ez hülyeség.

Nehogy rajtam múljon, hogy mások mit kezdenek az életükkel. XD

2019. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Ha hülyited akkor az.
2019. aug. 30. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!