Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 2,5 éves párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 2,5 éves párkapcsolatot nagyon megviselhet 9 hónap külön lét?

Figyelt kérdés

Sajnos a munkám miatt 9 hónapig az USA-ban fogok tartózkodni. Amikor elfogadtam a felkérést jó ötletnek tűnt, hiszen rengeteg pluszt hozna az életembe, de ahogy közeleg az utazás kezdek belepusztulni, hogy itt kell hagynom a barátnőm. A lemondás nem opció. Már depressziósnak érzem magam és semminek nem tudok örülni. Barátnőm úgy szintén. Ő még egyetemista, én tavaly végeztem. Értelemszerűen egyszer, max kétszer kijönne meglátogatni.

Ő 21, én 24.


2019. aug. 31. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha igazán szeretitek egymást, akkor nagyon. Mi 3 hónapot bírtunk csak külön, aztán hazajött a párom, pedig neki 1 éve lett volna kint. Viszont azóta is együtt vagyunk! (21 éve)
2019. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha meg tudjátok beszélni, hogy együtt akarjátok folytatni utána is, akkor ki lehet bírni. Meg kell állapodni kommunikációs mennyiségben, stb. Működhet.

De azzal is számolj, hogy egy ilyen út gyökeresen megváltoztat téged, könnyen lehet, hogy teljesen más emberként jössz vissza.

Meg kell próbálni mindenesetre, idő közben kiderül. De adjatok bele mindent.

2019. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!