Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Összeköltöznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Összeköltöznétek egy lelakott, leharcolt nővel, ha amúgy a szíve aranyból lenne? Lányok! Élnétek egy lepukkant férfivel, akinek egyébként nagyon nagy lelke lenne?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Ha megtetszene a lábfeje, akkor igen.
2019. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

Aki ráncos, az már leginkább 50-60 fölötti korosztály.

Arról is ő maga tehet, aki agyondolgozta magát, leharcolja magát. Igénytelen. Pont. Ezen nincs mit szépíteni. Ráadásul gyáva változtatni, nem mer új munkahelyre menni.

2019. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Olyasvalakit kell elképzelni, aki nagyon szegény körülmények között él, nincs pénze fodrászra, kozmetikusra, rengeteget dolgozik és keveset keres. Testi munkát végez, ezért elhasználódik a teste. Pl. bányász vagy gyári munkásnő szalag mellett.
2019. aug. 31. 21:42
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem igénytelen. Hanem mondjuk egy négygyerekes édesanya, aki minden pénzét és idejét a gyerekeire áldozta. Áldozatos ember. Igénytelen az az üresfejű cicababa, akit csak a külseje érdekel. Belül meg egy nagy nulla.
2019. aug. 31. 21:45
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

Aki szegény, NE szüljön 4 gyereket. Mire fel szül ennyit? Hogy aztán éhezzen és nélkülözzön mind a 4 gyerek és a szülők meg majd a segélyre apellálnak? Vagy nem terjed ki addig az értelmi szint, hogy ha nem tehetem meg, akkor nem csinálok ennyi gyereket? Csak a cigányok szülnek orrba-szájba, mélyszegénységbe, nekik úgyis mindegy.


"Igénytelen az az üresfejű cicababa, akit csak a külseje érdekel. Belül meg egy nagy nulla."

Mégis több esze van, hogy ha nincs valamire pénze, akkor arra nem költ.

Egyébként gondolom a kérdést magadról írtad, különben nem hoztad volna még fel, irigységből, a cicababás válaszodat.

Attól, hogy valaki ad magára külsőre, még nem feltétlen üres belülről.

2019. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem jönnék össze gyári munkással vagy bányásszal, de nem azért mert lelakott, hanem mert nem igazán lenne közös témánk és utazni sem tudna velem eljönni. Szinte semmi közös pont nem lenne közöttünk. Egyébként én már elmúltam negyven, az összes családtagom meghalt, a nagyanyámat és az anyámat én gondoztam amíg a rákkal küzdöttek. Tönkrement a házasságom és egyedül nevelem a gyerekemet, aki autista és nem tudom, hogy amikor felnő, el fogja-e tudni magát tartani. De csak mosolyráncom van amikor mosolygok és a homlokom csak akkor ráncos, ha ráncolom. Szóval az a kategória amiről te írsz, már bőven ötvenes, ha nem több. Az itt válaszoló fiatalok miért jönnének össze öreg emberekkel, akik ráadásul szellemileg sem társak?
2019. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én meglàtom az emberek igazi arcàt.

Ismertem nem egy züllött vagy teljesen kilàtàstalan sràcot, aki viszont irto extrovert, boldog, tud élni, szépen össze is szedték magukat, 5000 feletti ma màr a követöje az egyiknek millio baratja van, màsbol a padlorol lett csoportvezetö, megint màs intézetböl lett felnöve diplomàs es elismert DJ, màs a sittröl szabadulva 3 honap alatt elintezett magànak lakast kocsit es baràtnöt, stb.


Mindenkinek ott voltam a leggyengebb pillanataiban, a kezdeteknél, a félelmeinél, es mindenkiben lattam hogy valojàban ki ö.


Ahogy azokban a lepukkantakban is làtom, akik nem fognak felàllni kb soha.


Volt amikor vendèglàtoztam. Mindenki ismert màr egy züllött alkoholista sràcot, de én szavak nelkül is elvoltam vele, nem beszeltünk, csak epp valamikor egymas mellé keveredtünk ültünk bamultunk (engem kicsinàlt a melo amugy is vilagvege hangulatom volt a kollektiva miatt is), es komolyan tenyleg igy kezdtünk ismerkedni szavak nelkül! Elkezdett napközben keresni mondtàk a többiek hogy ujabban oda jàr ahova en, stb stb.

Es volt egy olyan nap hogy vmi fesztival miatt nem volt abszolut vendég, senki be nem tette a làbàt, minden pultos felszolgalo, az egesz hely magyaràn le volt ejtve, es ki volt az aki belépett a sötétben az ajton? Csak ö. Egxedül csak ebben a züllött sracban volt annyi, hogy megjelent. Persze akkor sem jozanul. Az összes kollega egyszerre nèzett szuros szemekkel.


Szoval azert lepukkant es lepukkant közt is van különbség.

2019. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal több időm van magamra és egy szerelmi kapcsolatra, mint ami az általad leírtaknak van.

Nem lenne megfelelő társ, akinek heti 3 szabad órája és ilyen életvitele van.

25 éves, sima bőrű se!

2019. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, ha kialakulna a kölcsönös vonzalom. 36/n
2019. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én megpróbálnám
2019. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!