Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lefeküdnétek így valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek így valakivel?

Figyelt kérdés

A kérdés csak elméleti és mivel az oldal anonim, csak őszinte válaszokra vagyok kíváncsi!


Szóval tegyük fel, hogy van egy kapcsolatban lévő férfi, aki iszonyatosan bejön nektek évek óta (nem szerelem, de hihetetlenül erős testi vonzalom) és azt érzitek mindenképp kell nektek egyszer. Ő ebben benne is lenne, hogy egy szex és ennyi. Belemennétek vele, vagy sem?


2019. szept. 1. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Vagy sem.

Egyrészt, mert nekem az kellemetlen érzés, hogy eleve úgy kellenék neki, hogy csak egy szex, de semmi több. Magyarul nem hogy barátnőnek, de szeretőnek se. Hát kösssz...

Másrészt a jó volt, akkor ismerve magam alkatira bele is zúgnék. Onnantól csak jobban szenvedek. Ha nem volt jó, akkor meg nem érte meg.

Utána meg minden találkozásnál nézheted a sunyin vigyorgó fejét, ahogy újra elképzel meztelenül.

Egy numera nekem ennyit nem ér.

2019. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2019. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Úgyis belezúgsz, ha évek óta kattogsz rajta.

Én nem mennék bele, de te biztos, hogy bele fogsz.

2019. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, a lánynak is eleve csak egy szexre kellene a srác...
2019. szept. 1. 10:01
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező. Nyilván tudod addig csavarni a paramétereket, amíg azt a választ nem kapod, ami látni akarsz. Csak mi értelme?


(Segítek: És ha egy lakatlan szigeten vannak? És ha egy meteorit tart a Föld felé, ami 20 perc múlva minden életet kiírt?)

2019. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Feltételeket nézve sem. Nem vagyok a saját magam ellensége, se nem "prostituálom" meg magam.
2019. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Nekem volt ilyen, úgy volt, hogy csak az az este, aztán kb utána elég sokáig összejártunk, mert isteni volt a szex.
2019. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne? Élj! Élvezz!
2019. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

persze, már csináltam.

38N

2019. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Én is nehezen tudom elképzelni, hogy ez csak ennyiben maradjon és kész, mert a vonzalom attól még nem fog elmúlni, és a pasi sem lesz hirtelen hűséges. Ha a szex jó volt, akkor később még nehezebb nemet mondani az újabb alkalmakra, hiszen egyrészt már tudod, hogy milyen, másrészt meg "a múltkor sem lett semmi baj" elven annyival nehezebb ellenállni az újabb kísértéseknek.


Amúgy, voltam már hihetetlenül ráizgulva foglalt pasira. Nem tettem semmit a dolog érdekében, nem őrlődtem rajta évekig, hagytam elcsendesedni magamban az érzéseket, pedig a pasi is tuti benne lett volna a dologban. Csak hát, a gerincem és a becsületem valahogy fontosabb volt még akkor is (19 voltam akkor, könyörgöm, a pasi meg 27 és menyasszonya volt), mint az érzés, hogy "mindenképp kell nekem egyszer". Nem, nem kell mindenképp, ezt az érzést magadban növeled, csak magad hergeled ezzel a gondolattal. Teljesen boldog és nyugodt életet fogsz tudni élni anélkül is, hogy belerondítanál más kapcsolatába.


Szóval: nem mentem bele még fiatal kis csirke koromban sem, és most sem mennék bele.

2019. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!