Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lefeküdnétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefeküdnétek valakivel azért, hogy fizesse az "álmotokat"? Vélemény az ilyesmiről?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam, de a lényeg, hogy nagyon szeretnétek valamit, de ugyebár nincs meg a pénz hozza és nem is kevésről lenne szó. Lefeküdnétek egy pasival csak azért, hogy kifizesse nektek?

De őszintén!


2010. nov. 4. 10:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
attol fugg mi ez az "alom".
2010. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Szerintem igen. Mondom én, amikor a volt barátommal egy év után sem feküdtem le:S De ha tényleg nagyon szükséges lenne, akkor szerintem lefeküdnék vele.
2010. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Igen főleg ha még jól is néz ki
2010. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
attol függ milyen a pasi, és milyen drága az álmod.
2010. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
???? mi az alom? vagy legalabbis mennyit er penzben?
2010. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, csinálsz statisztikát mondjuk 20 válasz után, hogy a válaszolók hány %-a ribanc?
2010. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
igen,ha fontos dolog az,és tudom hogy nem marhaság(tehát nem implantátum)
2010. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

pont implantátum :)) na jó, nem....vagyis az is. nekem óriási problémát okoz a mellem, de ezt hiába magyaráznám, senki nem értené meg, aki nem érzett így...

nem csinálok statisztikát, csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére. :)

2010. nov. 4. 10:30
 9/44 anonim ***** válasza:
Igen, de én is csak akkor ha valami normális dologról lenne szó. Pl. az én esetemben ha nem tudnánk fizetni az egyetemet. Ilyesmikért hogy implantátum, meg mittudomén, új kocsi, ruhák stb, azért nem.
2010. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 bakfitty ***** válasza:
A ribancok is ezt csinálják!!
2010. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!