Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vélekednétek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vélekednétek arról, ha a párotok ebben a szakmában helyezkedne el?

Figyelt kérdés
A barátom tetováló szeretne lenni, amit megértek, mert nagyon ügyesen rajzol, s jó pénz is lenne benne. Természetesen ehhez sok feltételnek is meg kellene valósulnia, először is alaptőke kellene, vállakozóként be kellene jegyezni stb. ehhez még el kell telnie némi időnek, így még nem is annyira foglalkoztam ezzel részleteiben. Pár napja azonban felmerült bennem egy gondolat, mégpedig, hogy ha egy tetoválóhoz megy egy hölgy/lány és pl a combját, mell alatti részt stb kellene kivarrni engem azért csesz.egetne a féltékenység. Egy kis városban lakunk, a legtöbb ember ismeri egymást, a barátom pedig egy nagyon kedves ,jó fej ember akihez tudom, hogy szívesen járnának olyan lányok is, akik esetleg régebben össze akartak volna vele jönni és flörtölgetnének vele. Természetesen tudom azt is, hogy ha a barátom nem akarja, akkor abból nem lesz flört, mégis megragadt a fejemben ez a kép. A kérdésem igazából, hogy ha valaki párja masszőr vagy épp tetováló egy női vendégnél nem vagytok féltékenyek? Hiszen a meztelen intim részei fedetlenek a vendégeknek. Tudom, hogy a melltartó pl marad egy tetkósnál és intim részekre egyáltalán nem varrna, de muszáj kívülállóktól tanácsot kérnem.
2019. szept. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy engem vagy xy-t személy szerint nem zavarna, téged még zavarhat a dolog. Én pl orvos leszek, az emberek legintimebb testrészeihez is hozzá fogok nyúlni/nyúlok jelenleg is gyakorlatokon, szóval nem zavarna, ha a párom is ezt tenné. Orvostanhallgatóként már megtanultam, hogy ezen a pályán az embernek eszébe sem jutnak szexuális gondolatok még akkor sem, ha mondjuk a beteg melléhez vagy nemi szervéhez/be nyúlkál, az orvosnak is kellemetlen, hogy megsérti idegenek intim szféráját, igyekszik minél hamarabb túl lenni a vizsgálaton, hogy a betegnek se okozzon a feltétlenül szükségesnél több kellemetlenséget. El tudom képzelni, hogy egy tetováló sem mint szexi comb néz egy bőrfelületet, hanem azon jár az esze, hogy szép, igényes munkát végezzen és pont úgy nezzen ki a tetoválás, ahogy a vendég elképzelte. A lényeg, hogy egyedül a párodon múlik, hogy kockáztatja-e a hírnevét és enged az esetleges flörtölésnek (ami mellesleg minden más szakmában is előfordulhat, ha vannak nők is a munkahelyen vagy a vendégek, ügyfelek között...), vagy korrekt szakember módjára kezeli az ilyen ügyeket.
2019. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisvárosban nem fog megélni a barátod a tetoválásból.


Problem solved.

2019. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs minosegi konkurencia, akkor meg tud elni. Luxus nem lesz, de ehen se fog halni.
2019. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok önértékelési zavaros elmebeteg, hogy ilyesmire féltékenykedjek, szóval kicsit se zavarna.
2019. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!