Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó popsi szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó popsi szerintetek komenzálhatja az extrém kicsi mellet?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 17:18
1 2 3 4
 31/39 ÉrettFfi ***** válasza:
Kinek a képeit linkelted?
2019. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Kompenzálja.
2019. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ha már kompenzálni kell az rég rossz. Valakinek vagy tetszik az egész látvány, vagy nem. Ezt a kompenzálást nem tudom elképzelni, ilyenkor nem néz oda? Az arc és a fenék között egy pillanatra becsukja a szemét? Ha valaki szereti a másikat akkor mindenét szereti és vonzónak tartja mármint genetikailag amilyen ő. Mert az hogy ha valaki egészségtelenül néz ki akkor persze lehet sportolni vagy ilyeneket javítani, pl testtartás, de alapjában tetszik a másik mint ember úgy ahogy van.
2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Én popsi párti vagyok de szeretem a szép ciciket is. Direkt írtam szépet nem nagyot. A nagy nem annyira vonz, persze az is egyénfüggő kinek mi a nagy. De volt csajom akinek konkrétan nem volt melle de szuper popsija volt, amelett olyan tornádó személyisége, hogy nem lehetett nem bolondulni érte. Bolondultak is jó sokan. Vagyis ezzel "kompenzálta" a "hiányzó" ciciket. Olyan szerelmes voltam bele, hogy majd bele őrültem mikor szakítottunk.


A te popsid meg nagyon is formás, szép, izgató. Úgy, hogy szerintem légy magaddal elégedett az meg fog látszani a kisugárzásodon is. Aki meg annyira cici függő azzal meg nem egymást keresitek, ennyi.

2019. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A 10. Hsz-ben szép csajszik vannak, semmi kifogásom ellenük külsőre. Igen.
2019. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

És akik kompenzálnak, azok akkor nem érnek hozzá a mellhez,vagy csak finnyásan? Érdekes ez a "kompenzáció". Ez a csajnak nem rossz, ha egy testrészét nem szeretitek?

Akkor már inkább mondd meg neki hogy nem őt keresed, ha kompenzálnod kell. Persze hogy előbb utóbb szakítani fog, ha tudja ezt hogy valamije nem felel meg.

Érdekes ez a részekre bontás, ha valakin csak egy testrész vonz.

2019. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Engem a lélek érdekel, de az ilyen embereket úgy is leszarjatok...
2019. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
38: Férfiként alapvetően engem is, de azért Geronazzo Máriának lehet akármilyen kifinomult ízlése és jelleme.....
2019. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!