Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lezárni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lezárni?

Figyelt kérdés

A családom miatt szakítottam vele mert nem birtam már elviselni azt a folytonos bántást/ kiabálást/ veszekedèst amièrt èn azzal a fiúval voltam.


Idegileg ki voltam így szakítottam 2 èv után vele. Megpróbáltam csak simán azt mondani neki, hogy már nem szeretem (pedig a szívem szakadt meg) de nem adta fel küzdött. Hogy ne próbálkozzon vègűl azt hazudtam neki, hogy megcsaltam ès összejöttem mással. (persze ebből semmi nem volt igaz, de ő mindig úgy szerette a családom kèptelen voltam megmondani neki, hogy ők utálják....)


Na azóta eltelt vagy 3 èv rájöttem, hogy akkor a könnyebbik utat választottam ès kib*szott boldogtalan vagyok azóta is ráadásul ha egy fiú próbál ismerkedni velem esèlyt sem adok neki mert mèg 1x nem akarok ilyet átèlni.


Napról napra csak vagyok de ugy èrzem minek mert boldog voltam ès èn csesztem el mások miatt.


Járt más is így?


2019. szept. 6. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellett neked játszmázni... Nemhogy inkább megmondtad volna neki az igazat, azt akkor lehet, h együtt ki tudtatok volna találni valami megoldást. De ez mostmár veszett fejsz nyele. Vagy próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot újból, vagy pedig... jobb ötletem nincs, ez egy olyan dolog, amit magadnak/magadban kell lezongoráznod, sajna nincs általános megoldás arra, h hogy tudnál egy ilyen dolgot magadban lezárni...
2019. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rockarc ***** válasza:

Szerintem sosem keso elmondani az igazsagot. Ez se lesz sem egyszeru, sem felemelo. Annak orulni fog, hogy megse csaltad meg, de annak nem, hogy egyaltalan nem biztal annyira benne, hogy eselyt sem adtal magatoknak es behazudtal valamit. Nem hiszem, hogy ez megbocsathato. De magadban konnyebb lenne lezarni, hogy megis megtalaltad azt az utat, amirol akkor letertel. Hasznositsd a kesobbi kapcsolatodban ezt a tapasztalatot. Sokan nem kepesek megtanulni, hogy jobb oszinten megbeszelni a problemakat. Te mar ezt megtanultad. Mindenki kovet el hibakat, hozza tartozik az ember szemelyisegfejlodesehez.


43F

2019. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!