Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnam lezarni magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam lezarni magamban ezt az egeszet? Tobb lent.

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo,hogy jartam az exemmel 4 evig,sokmindenen keresztulmentunk egyutt,ugyanis a csaladja nem akart soha elfogadni,mert ok sokkal gazdagabbak mint en.o mindig kiallt mellettem es en elfogadtam,hogy a csaladjabol senki sem kedvel engem.Nem is ez volt a problema,hanem elkaptam,hogy lefekudt egy csajjal,de ez mar a masodik alkalom volt.2eve ugyanigy elkaptam de akkor "csak" csok volt kozte es egy masik csaj kozt...akkor szakitottunk es kulon voltunk 6 honapig,megprobaltam massal es ugyanugy o is,de nem mukodott egyikunknek sem.vegul rajottunk,hogy nekunk egyutt kell lenni,megbocsajtottam neki es o megigerte,hogy tobbet nem csinal hasonlot sem,mert en vagyok a mindene.aztan jol is mukodott minden,egy aprocska jel sem volt,hogy mas csajjal is foglalkozik.na de 2 hete elkaptam,hogy lefekudt massal(ahogy fent emlitettem)igy elhagytam,elkoltoztem tole,mert egyutt laktunk.most nagyon rossz nekem es fogalmam sincs hogyan tovabb,en meg mindig nagyon szeretem es az a legrosszab,hogy mar a haragom is elmult,gyulolni meg egyszeruen nem tudom...most is ugy erzem egyutt kell legyunk,de tudom milyen es mar nem tudnek megbizni benne.2hete konyorog,sir nekem,folyamatosan irogat hogy elete legnagyobb hibaja volt hogy a masikkal volt,es csak egy meggondolatlan tette volt es hogy nelkulem nemt ud elni,mert csak velem boldog es o sem erti hogy tehette ezt a szornyuseget...a legrosszabb,hogy hajlamos vagyok arra hogy megsajnaljam,es egyszeruen nem tudom mit tegyek,annyi kozos emlekunk van es annyira megszoktam,nagyon nehez tullepnem az egeszen.Mmost meg raadasul a szulei is egybol "megkedveltek" es irogatnak hogy adjak neki meg egy eselyt mert teljesen tonkrement es tenyleg megbanta amit tett...Segitsetek kerlek,hogyan tudnam elfelejteni orokre...megvaltozni ugyanis nem fog,erzem....barmennyire is igergeti...gondolom ti is ezen a velemenyen vagytok...valahogy megis el bennem egy picike remeny,hogy igazat mondd...ezt kell gyorsan kivernem a fejembol.koszonom elore is az ertelmes valaszokat

2014. ápr. 2. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a számát a telefonodon, facebookon őt magát tiltsd.

Kerüld azokat a helyeket, amikről tudod, hogy sűrűn jár.

Hagyd figyelmen kívül a srácot, ismerkedj új emberekkel, meg ilyesmi.

Hidd el, hogy nem mond igazat.

Lehet, hogy hiányzol neki, de nem tisztel.

Megcsalt. Háromszor.

Egyszer elnézted neki - én már azt sem bocsájtottam volna meg.-

Kapott egy új esélyt, elb*szta.

Ne reménykedj.

Olvass, keress új hobbikat.

Nem vagytok egymáshoz valóak. Az egy szemétláda.

2014. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szep cselekedet volt elsore megbocsajtani a megcsalast

Ezek utan meg volt pofaja megegyszer megcsalni...

A csaladja meg ugy ahogy van gusztustalan.Csak addig voltal a rossz,amig nem kellett a fiukat visszanyalizni. Csak akkor latszott az,hogy szerettetek egymast,amikor mar nem voltatom egyutt?Nevetseges...

Szerintem is tiltsd mindenhonnan,ez a csalad vicc!

2014. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!