Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként "kezdeményezni" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként "kezdeményezni" az utcán, tömegközlekedésen esélytelen?

Figyelt kérdés

A buszmegállóban láttam egy szimpatikus 22-25 körüli fiút, ránézésre egyetmistának tűnt (pulcsi, hátizsák) aztán ugyanarra a buszra szálltunk, párszor ránéztem, de semmi ötletem nem volt, leszállásnál egy pillanatra összenéztünk mert pont az ajtóban állt és ennyi. Azóta is eszmebe jut többször.

Ilyen szituációban lányként kezdeményezni esélytelen, lehet, hogy van barátnője, nem tudok róla semmit, lehet sokkal fitalabb vagy idősebb, egyébként is olyan furcsa, azt sem tudnám mit mondjak. Mit lehet mondani egyátalán egy idegennek a buszon? :D



2019. szept. 6. 22:38
1 2
 11/14 Rockarc ***** válasza:
52%

En is az egyenes utat preferalom. Tehat vagy rola, vagy a rajta levo dologrol kerdezz. De a legjobb, ha nem is kerdezel, hanem megjegyzel felhangosan, hogy tudja hozza beszelsz. Jo a tetkod/pulovered. Jol nez ki ez a hatizsak. Tetu lassu ez a busz. Utalom az esot. Ha mar rad nez, akkor pedig rakerdezhetsz, hogy hol vetted, szerinted meg ma odaerunk a x megallohoz stb. Ezzel szerintem tok semlegesen nyitsz, nincs mit elutasitani rajta. Ha nem reagal, akkor olyan, mintha kicsit hangosan gondolkodtal volna, ha felnez es kerdezel valamit, akkor meg mar rajta mulik, hogy mit es hogyan reagal. Altalaban valaszolni szoktak az emberek, mar akiknek volt gyerekszobajuk, ha kerdezik oket. Akarmi is lesz, az elso lepest megtetted.


Utana mar barmit lehet kerdezni, hazafele mesz? Ha van egy kis esze, osszetett mondatban valaszol. Igen, sok tanulnivalom van. Nem, hazibuliba megyek. Nem, koncertjegyeket veszek. Es onnan mar lehet tovabb folytatni.


De en nem eroltetnem ezeket a dolgokat, vadidegenekkel ismerkedni rohadt nehez. Nem azert, mert ne lehetne barkivel jol elbeszelgetni, nekem legalabbis sose okozott gondot okozni, a problema, hogy semmit nem tudsz rola, van-e baratnoje, milyen ember stb. Ha mar van egy ismerosod, akkor siman megtudsz rola egy csomo mindent, mielott szoballsz vele, leginkabb azt, hogy szabad-e, meg azt is, hogy mire szamithatsz vele kapcsolatban.


43F

2019. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia, xy vagyok. Szimpatikus vagy, ha van kedved megihatnánk egy kávét.


Ilyen egyszerű. A celozgatos hülyeségekkel semmit se ersz el.

2019. szept. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Budapest? Nem én voltam az?
2019. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Meglepődnék :)

Nem olyanak tűnt, aki gyk-zik, de ha megadsz pár külső jellemzőt, biztosabban meg tudom mondani :)

2019. szept. 7. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!