Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakul ki a poliamor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvian kérdése:

Hogyan alakul ki a poliamor kapcsolat? Kinek kell kezdeményezni a 'nagy beszélgetést'? Én lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy pár akikkel gyakran össze járok többször voltunk már hármasban, a férfival szerelmesek vagyunk egymásba, a nő sem közömbös. A kérdésem az lenne, kinek kell ajánlania a poliamor kapcsolatot? Szeretném hogy alkalmi édes hármas helyett egy komoly kapcsolatta alakuljon a dolog. Aki esetleg járt hasonló cipőben elmeselne hogy neki hogy alakult ki a kapcsolat? Ki volt a kezdeményező. És hogyan lettek egyenranguak mind a kapcsolatban? U. I:Előző kérdésekben jobban leirtam mi a helyzet: Szerelmes vagyok egy ferfibe akinek van már egy komoly kapcsolata. Ő is viszonozza az érzéseimet. A lány bi és lenne esély egy poli kapcsolatra. Jó döntés bele menni?

Körül belül két éve tart a kapcsolatunk. Úgy kezdődött hogy semmi komoly nem lesz de egymásba szerettünk a fiúval . A lány pár hónapja kezdett érdeklődni irántam. És elég nyitott egy poliamor kapcsolatra. Én nem tudom mit tegyek. Mélyen belül tudom hogy ez nem egy hosszú távú megoldás. De nagyon nehéz lenne szakítani a fiúval. Mindannyian költözés előtt állunk és lenne esély egy lakásba költözni. A munkám miatt már most is 4 napokat náluk lakom hetente.


Mi a véleményetek? Esetleg valakinek volt tapasztalata hasonlóval? Van esély boldog kapcsolatra/életre?



2019. júl. 13. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Kamu.

Hirkereso első cikke jelenleg.

2019. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy kamu?
2019. júl. 13. 23:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert éppen megjelenik a cikk és rögtön megszületik a kérdés 😊
2019. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Milyen cikkről beszélsz?
2019. júl. 13. 23:38
 5/17 anonim ***** válasza:

> Qrvian

Nomen est omen

2019. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Omg, komolyan. Nem hiszem el hogy ennyit jelent a kategória megjelölése. Amikor a biszexualitás alá postoltam rendes válaszok jöttek.

Én meg értem hogy nehéz elhinned létezik poliamor kapcsolat a valóságban. Ettől nem kell még megvadolni azzal hogy hazudok.

Legutóbb annyi hasznos választ kaptam, reméltem megint megvalaszoljak a kérdéseim de úgy tűnik nem érdemes magyar oldalakon keresni.

2019. júl. 13. 23:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy 3-an alkotók egy komoly párkapcsolatott?

(bocsi most hallottam ilyenről szinte először...)

2020. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen, ez egy régebbi posztom.idokozben sikerült ezt kialakitani most mind hárman együtt élünk, élvezzük egymás társaságát. Néha nehéz de legtöbbször nagyon kellemes.
2020. júl. 29. 23:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi az ami nehéz benne?
2020. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Időt találni a másikra, vagyis inkább úgy mondom beosztani az időnket hogy senki ne érezze magat kihagyva, nehéz amikor két fél éppen haragszik egymásra valamiért de ettől függetlenül a harmadik ugyanúgy jóban van a másik kettővel. Hogy is mondjam ami egy 2os kapcsolatban probléma az itt hatvanyozodik.

Nagyon szarul tud esni ha az egyikkel épp nem vagy beszélő viszonyban de ők egymással nagyon jól érzik magukat azon a napon. meg ilyesmi hirtelen nem tudok jobb példát hozni

2020. júl. 29. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!