Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szemez velem egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemez velem egy lány, miközben a barátjával van?

Figyelt kérdés

Ma a metrón ül velem szemben egy fiatal pár. Egy nagyon szép lány csókolózott a barátjával majd pár pillanattal később velem szemezett hosszan többször.


Ez már nem előszőr fordul elő velem. Volt hogy nő kézenfogva sétált a párjával és kiguvadt a szeme.


2019. szept. 6. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert ku.rvák.
2019. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt már én is tapasztaltam. Egy dolog, hogy van pasija. Mindenkit un valaki. Valószínűleg bejöttél neki, vagy csak legyezgetted az egóját, s azért játszott veled.
2019. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

A kérdező azt várja, hogy kifejtsük, biztos nagyon-nagyon tetszik a lányoknak, ő a leges-legjobb pasi az egész világon...

Szar lehet metrózni, meg úgy en bloc tömegközlekedni 😂

2019. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet úgy bámulod őket, hogy azért néznek aztán.
2019. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Szemben ültel vele. Hova a pitsába nézzen?
2019. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1#

Miért nem szakít akkor a barátjával, ha ilyen?


2#

Nem én kezdtem a szemezést, én csak észrevettem, hogy bámul, aztán tartotta velem a szemkontaktust, majd elmosolyodott


3#

Tévedsz, nem minden lány csinálja ezt velem aki párban van, sőt nagyon kevés ilyen lány, aki így viselkedik. A kérdés inkább az, hogy az a kevés aki ezt csinálja az miért? Akár elvonatkoztazhatunk a személyemtől is, tegyük fel, hogy nem rólam van szó, hanem általában érdekel. Szerinted miért csinálják egyébként?

2019. szept. 6. 23:29
 7/10 A kérdező kommentje:

4#


Egyáltalán nem bámultam őket.

2019. szept. 6. 23:30
 8/10 A kérdező kommentje:

5#


Igen, de pontba szemembe nézett, majd amikor észrevettem, akkor tartotta a szemkontaktust elmosolyodott és utána is szemezett velem.

2019. szept. 6. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Kár vergődni, ilyen velem is volt már számtalanszor.

És ismét kár vergődni, mert leírom:

Én "jó pasi" vagyok, volt már hogy nem csak szemeztünk a nővel, hanem annyira beindítottam, hogy leállt velem ott a párja előtt flörtölni.

Teljesen mindegy milyen egy nő kapcsolata, nekik is megvan az a pasi, aki jöhet bármikor :)

2019. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom hülye felfogás, de ha én csináltam hasonlót az azért volt, mert jól esett incselkedni a másikkal, hogy felfigyelt rám, de úgyse kaphat meg mert foglalt vagyok és az "én pasim úgyis jobb" :D
2019. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!