Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mikor engednétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mikor engednétek meg a lányotoknak, hogy szexuális életet éljen a barátjával?

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 éves fiú vagyok, de nincs barátnőm. Eddig több anyuka is úgy vélte, hogy túl "idős" vagyok a lányukhoz, csak mert én nem 16 vagy 17 éves vagyok mint a lányuk. Hogyan bizonyítsam a szülőknek, hogy én nem az a fiú vagyok aki csak a szex miatt van a csajokkal? Az előző barátnőmnél pl. kiteregettem reggel mosás után, attól függetlenül, hogy a lány szülei nem voltak otthon.

2018. júl. 5. 23:50
 1/8 anonim válasza:
15%

Ne legyél papucs.

Én a szemükbe mondanám hány óra.

21 évesen bárkinek megmondom a véleményem, ha pl azért problémázik, mert mondjuk 18 éves a lány és van 3 év köztünk. Bár, ilyen még nem történt :D

2018. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Majd a làny eldönti mikor àll kèszen az együttlètre ès nem a szülő fogja azt mondani,hogy na itt az idő jànyom mennyè oszt keress egy fijút,aki csinàl neked pulyàkat.



Parancsra nem fog leàllni az ösztön.



A "szigorú" szülők nem voltak tinik?

Persze ilyenkor jön az,hogy bezzeg az èn időmben meg az,hogy idióta vagyok mert biztos nincs lànyom ès azèrt gondolkodok így.

2018. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

nem kértem tőle engedélyt, csak annyit kért, hogy ha már úgy érzem eljött az ideje, akkor nagyon vigyázzunk...


de én nem is inkább az anyukáktól tartanék :)

2018. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak hát na, az idősebb szülők akiknek 30-40 fele lett a lányuk nehezen értik meg kicsit hogy milyen is 18-20 évesen egy kapcsolat.
2018. júl. 6. 05:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van, ilyenen még nem is gondolkodtam. De emlékeim szerint én a legkevésbé sem kértem otthon engedélyt erre.

Mi az, hogy mikor engednétek? Odaállsz az anyuka elé és megkérdezed, hogy megdöntheted-e a lányát? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

2018. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem erről nem kell beszélgetni az anyukákkal... Mi lányos család vagyunk, senki nem kért engedélyt a szülőktől. Ez nem téma. Igazából fúj... Ha anya lennék nem akarnék a szexről beszélgetni egy számomra tök idegen "kissráccal". Tök átlagos témákról beszélgetnék vele, ahol leszűröm mennyire normális, illedelmes, pl. meséltetem a hobbijairól, a tanulásáról, ilyesmi.

Szerintem ez a bizonygatás nem a te feladatod, főleg nem így direktbe. Ezt a harcot bizony a lányoknak kell saját maguknak meghívni. És nem vagy idős a 17 éves lányokhoz. Jézusom, ezt a baromságot. Te tényleg belefutottál ilyen nőkbe? Én pont örülnék, hogy egy icipicivel idősebb fiú udvarol a lányomnak.

2018. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*megvívni
2018. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs (egyelőre) lányom és nem szexeltem tiniként, de úgy vélem, hogy a gyerekem (legyen fiú vagy lány) szexuális életében annyi szerepem van, hogy születésétől fogva megtanítsam helyén kezelni a témát, megfelelő értékrendet adjak neki és a kamaszkor kezdetén, 11-12 évesen megismertessem a védekezés módjaival és biztosítsam, hogy ha orvoshoz szeretne menni vagy bármi kérdése van, akkor bármikor fordulhat hozzám és ideális esetben az apjához is. Arra nem vagyok kíváncsi, hogy hány évesen szexel, csinálja úgy, ahogy jónak látja. Nálunk soha nem volt szokás a család előtt bejelenteni, hogy "képzeljétek, tegnap lefeküdtünk Pistivel", a gyerekemtől sem várom el, hogy beavasson a szexuális életébe, ahogy én sem avattam be a szüleimet és ahogy a gyereke(i)met sem fogom.
2018. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!