Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok megismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok megismerkedni a párom lány barátjával, nagyon rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Kéne találkoznom velük, de nekem semmi kedvem hozzá.

Úgyse birom,hogy a páromnak lány barátja van, pláne nem tudnék jópofizni vele.Persze nem ellenzem én nem szólok bele de valahogy nem akarok vele találkozni,se megismerni se semmi.Ettől ő még simán elmehet mert rég nem találkoztak,de ő azt akarja h én is menjek...

19l


2015. máj. 16. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet előnye is annak, ha elmész. Tudni fogod "mivel állsz szemben", ők hogyan viszonyulnak egymáshoz. Nem kell barátnőknek lennetek, de szerintem jobban jársz, ha jóban vagytok, mert ha barátok, az ő véleménye is kihathat a barátodéra.
2015. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem férfi és nő között nincs barátság...
2015. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van egy ezer éves barátságom egy lánnyal. Ha bemutatok neki egy nőt, akkor az komoly dolgot jelent, mert olyan lányról van szó, aki nagyon fontos nekem. Valószínűleg nem esne jól ha a párom közölné, hogy őt nem érdekli, vagy bunkón viselkedne.
2015. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom mit érzel. Én sem szívesen találkoznék páromnak a barátnőivel, de ha csak barátok annak nyilván meg van az oka. Szerintem menj el, ha már csak azért is, hogy elkerüld az esetleges konfliktust vagy ne bántsd meg. Egyszer elmész ha nem szimpik soha többé :)
2015. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így olyan, mintha nem érdekelne az egész "párod", csak egy szeletkéje.

Mért nem érdeklenek a barátai?

A családja sem érdekel?

Az eddigi élete sem?

A hobbija sem?

2015. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2.Valahogy én is így gondolom.

Barátok kb 2-3 éve azt mondta és már pár hónapja nem találkoztak.Most jött a csaj, akart volna találkozni velünk de én 'kedvesen' lemondtam. Nem bunkóztam, a barátomnak mondtam,hogy én nagyon fáradt vagyok,reggel úgyis korán kell kelnem,inkább fekszem le, amúgy se lennék jó társaság ilyen állapotban.

Egyszerűen képtelen vagyok rá.

Aztán meg mondta,hogy de ő nagyon akarja,hogy menjek,ismerkedjek meg vele,stb ... Nem is értem miért ilyen fontos ez neki,hogy a másik csaj ismerjen engem...Ismerik egymást ők,nekem nem kell új barátnő,és magamat ismerve csak ott gubbasztanék szóval tök rossz benyomást tennék.

Mondtam,hogy ők a jó barátok,menjenek dumáljanak egyet ketten.

Lehet kicsit önfejűnek tűnök,de nem tudok mit tenni az érzés ellen ami bennem van a másik lánnyal kapcsolatban.


És nem igaz az,hogy a barátom csak egy kis része érdekel,egyáltalán...A hobbija meg az összes többi dolga érdekel ami vele kapcsolatos, a többi haverjával már találkoztam,volt közös program meg ilyenek,de ez a lány olyan érzést vált ki belőlem amit nem tudok elnyomni...

:/

2015. máj. 16. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező te full hülye vagy! El kellett volna menned, nem ártott volna tudnod h mennyire fontos neki az a làny. Csak vigyázz nehogy az a csaj fontosabb legyen neki mint te mert akkor egyszer szólsz rosszat róla és akkor a pasid otthagy
2015. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ismerni kell az ellenséget ;)
2015. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bunkó sereg.A helyedben én se mentem volna el! Hát milyen zavaró már ha a pasidnak csaj barátai vannak?? Folyton csak az jár az ember eszébe h megcsal velük. Én is ilyen vagyok,és szerintem logikusan cselekedtél.Attól,hogy neki barátja a csaj,neked miért kéne hogy az legyen?!
2015. máj. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Attól,hogy neki barátja a csaj,neked miért kéne hogy az legyen?!"


Utolsó: Attól bakker, hogy ez nem a tini szerelem rovat, ahol kb pont így gondolkoznak az emberek. Egy felnőtt pedig igyekszik elfogadni a párja barátait, megismerkedni velük, és utána dönti el, hogy szimpatikusak e vagy sem. Egy kicsit nehéz sok éves kapcsolatokat úgy futtatni, hogy élből elutasítod a párodnak fontos embereket, általában nem is vezet sok jóra.


Egyébként is nem arról volt szó, hogy országos barátnőkké kellene válniuk, hanem csak szerette volna bemutatni az egyik legjobb barátjának azt az embert, aki jelenleg fontos az életében. A kérdező pedig nem a gyerekes hisztin kívül nem igazán tud érvet mondani, hogy miért fájt volna neki elmenni, és megismerni a lányt, akiről akár kiderülhet, hogy jó arc, akár az, hogy egy sötét pics@, akkor lehet távolságot tartani, lehet egy kicsit hanyagolni, de a párunk családjával, barátaival érdemes minimum egy semleges viszonyra törekedni, nehéz éveken-évtizedeken át háborúzni velük, főleg ok nélkül, főleg látatlanban...


Ha a tini kapcsolatok rovatban a helyén teszi fel a kérdést, akkor vélhetően többen mondák volna azt, hogy nem, dehogy nem kell megismerkedni, tépd meg inkább a ribit, az lenne a megoldás, csak éppen ez nem túl érett gondolkodásra vall...

2015. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!