Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok beletörődni, elfogadni, hogy nekem nem sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van lakhatásom, munkahelyem, csak a párkapcsolatban nincs sikerem.


Több volt kolléganőm ment férjhez és szült nemrég. Unokatestvérem házas, van egy gyerekük, gyermekkori barátnőm nemrég szült, tervben a házasság. A kollégánőm akivel együtt dolgozom férje van, és van egy lányuk, mindig lelkesen mesél.


Ma reggel felhívott a bátyám, hogy terhes a párja, első gyermek lesz.


Ne értsétek félre én örülök mindenkinek, de ugyan el is keseredtem, nemsoká 30 éves vagyok, és párom sincs..


Volt egy több éves kapcsolatom, eljegyzés, együttélés, de sajnos szétmentünk. Egy ideig egyedül voltam összeszedni magam..


Utána volt 2 kapcsolatom, fél évesek, egy tavaly egy idén. Azóta ismét egyedül vagyok kezdem azt hinni selejtes vagyok és jobb nekem egyedül, de bármennyire szeretném elnyomni magamban, hiányzik egy társ.


Válaszokat előre is köszönöm.


2019. szept. 7. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell beletörődni. Amit én tapasztalok, hogy esélyt se adnak az emberek, hogy a másik megismerje. Ne válogass, add mega az esélyt, hogy megismerjenek, illetve te is kezdeményezz nyugodtan, ha egy szimpatikus embert látsz, bárhol, bármikor, akár neten is.
2019. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne törődj bele, inkább állj szóba a nem tökéletesen kinéző férfiakkal is!
2019. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Alkalmatlan vagy rá és ennyi. Jobb ha elfogadod.

Mindig zavarni és fájni fog, de ahogy leírtad neked se megy.

Ezzel nincs mit csinálni.....

2019. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sosem a külsőségre mentem, a belső összhang fontosabb volt számomra. Bárcsak olyan egyszerű lenne elfogadni, utolsó neked menne könnyedén? Köszi az eddigi válaszokat, elgondolkodtató.
2019. szept. 7. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj, még csak 30 éves leszel, van egy csomó időd még ismerkedni. Én is 30 leszek lassan (igaz, férfi, nem hölgy), sose volt komolyabb kapcsolatom, amiért nagyrészt én tehetek, de bizakodó vagyok és szeretnék majd családot én is.

Elfogadni nem kell, arra ráérsz majd 40 évesen, ha tényleg nem jön össze semmi komolyabb, de ennek szerintem kicsi az esélye.

2019. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor törődj csak bele, ha nem szeretnél változtatni rajta. Még 30 éves se vagy, bőven van rá lehetőséged. Tegyél azért, hogy jó párkapcsolatban légy, akár társkereső, akár személyesen. Én is 30 körül vagyok, eszembe nem jut beletörődni.
2019. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 és 7 köszönöm a bíztatást. Haza látogattam családi ebédre, anya lelkesen mondta, hogy végre unokázhat, bátyám is lelkes. Kicsit kimentem a mosdóba nem akartam a hangulatot elrontani, de a sírás kerülgetett. Össze kell szednem magamat.
2019. szept. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!