Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet beletörődni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet beletörődni, és elfogadni, hogy átlagos pasiként mi csak álmodozhatunk azokról a szép lányokról, akiket a jóképű srácok megkaphatnak?

Figyelt kérdés
Nehéz beletörődni, hogy a külsejük miatt nekik mennyivel jobb életük lehet. Mások hogy fogadják ezt el?
2014. ápr. 17. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ki is számít szépnek?
2014. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ne sírj, változtass! Én is ezt tettem!

23/F

2014. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amit lehetett már változtattam, az arcomat nem tudom átrendezni, és sajnos az a lefmeghatározóbb.
2014. ápr. 17. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:

abba lehetne már hagyni a nyafogást..


mi az h szép? és mi az h átlagos? szerintem minden ember átlagos...

2014. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 10/10-es lány, én most azon kattogok h lehet-e valaha ilyen szerencsém megint.
2014. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én elkezdenék valamiven valamivel foglalkozni, amiben idővel kiemelkedgetek. A nevedben írva: ha már a külsőd miatt nem figyelnek fel rád, légy hát valamiben nagyon jó vagy a legjobb a környezetedben! Tuti siker!
2014. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés,mintha csak én tettem volna fel.Az igazság az,hogy végleg soha nem fogsz beletörődni,de idővel egyre kevésbé fog érdekelni,ez tapasztalat.Már én is ott tartok,hogy igazából nem érdekel már,próbálom kizárni és elfogadni azt,hogy nekem nem jut barátnő... Nem könnyű,nem is túl jó,de hát ez jutott...

22/F

2014. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Három lehetőség van:

1. Valamilyen szerencse folytán megszeret egy szép lány.

2. Felnősz és rájössz, hogy a legszebb lány barátjának lenni nem feltétlenül jelent egyet a legboldogabb kapcsolattal.

3. Marad Marokmarcsi

:)

2014. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szép lányokról kell álmodozni tesó, hanem találni egy barátnőt, akivel teljesen egy hullámhosszon vagytok, normálisan lehet vele beszélgetni, nem sértődik meg mindenen, na meg téged is úgy szeret ahogy vagy. És akkor pont lesz.rod hogy ki milyen nőt kap meg..


Ne egy jó segg vagy mell alapján ítéld meg, hogy jó nő-e valaki.

2014. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Először is próbálj meg kevésbé felszínes lenni és máris boldogabb lesz az életed.
2014. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!