Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek, hogy a párotok találkozzon az "exével"?

Figyelt kérdés

Akivel lényegében nem találkoztak soha hanem ilyen netes tiniszerelem volt ami a távolság miatt nem működött de azóta is (évek óta) hónaponként egyszer felhívják egymást. A kérdés igazából nem is arról szól, hogy megengednétek-e, hanem hogy ti hogy éreznétek magatokat ezzel kapcsolatban?

Nyilván a találkozón ti is ott lennétek és akár az "ex" jelenlegi párja.

Kellemetlen lenne nektek?



2019. szept. 7. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kellemetlen lenne és bele sem mennék ilyenbe.
2019. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi a célja ennek a találkozásnak tulajdonképpen? Vagy miért kell ez?
2019. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi célja nincsen. Annyira lenne fontos mint találkozni bármilyen régi baráttal mert éppen átutazóban vagytok a városban ahol él.
2019. szept. 7. 09:19
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Persze, szabad világban élünk, nyugodtan találkozgasson vele. Viszont utána lehet, hogy én nem kérek többet a kapcsolatból.
2019. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha jól értem, a párod szeretne találkozni egy barátjával, akivel tini kora óta barátok, akkor volt "netes szerelem" is, de mivel nem tudtak találkozni sose lett belőle semmi, de barátok maradtak.


Semmi kifogásom nem lenne ellene. Nem volt köztük soha semmi, tehát nem is az exe. Tiniként volt kávzi "chat-szerelmes" belé, ami a tiniknél általában semmit nem jelent miután élőben is találkoztak. Felnőttként meg már pláne nem. Barátok lettek, találkozik vele, de nem a hátad mögött, a nő is tudni fogja, hogy te az életében vagy.


De ha téged ez ennyire dühít lehetsz vele őszinte és elmondhatod, ahogy azt egy párkapcsolatban szokták. Ennyi.

2019. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Persze, ne légy már nevetséges.

Én is pont a héten találkoztam az egyik exemmel, a párom is szokott évente kétszer-háromszor az övéivel.


Ja, és "nyilván" nem lennék ott én is, minek?

2019. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor mennék bele, ha ex rosszabbul néz ki, mint én.
2019. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mennék beleha tudom hogy a masikfél nem érez semit a masik irant csak max bbaráti az egész. Abban nincs semmi szerintem.
2019. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha en lennek az a fel akinek ilyen kapcsijai vannak meg akkor sem mennek ilyenbe bele!


Masik oldalrol meg nem is dijaznam ha ilyenekkel talalkozgatna, ha ott vagyok ha nem (minek kellenek en oda? Kezdjuk ott) felesleges!


Az en velemenyem a tobbi valaszadot olvasva szerintem az se normalis dolog ha direktbol osszeszaladgal az ember az exevel, mi megbeszelni valotok van meg egymassal???

2019. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, mi a rossz ebben. Mondjuk, ha 20 évesek, akkor nincs olyan messze a tinikor. 😀

De hát két párkapcsolat van élő ember!

Azt se értem a párok minek mennek.

Nem kéne ilyen bizalmatlan nak lenni

2019. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!