Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egyből élettársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egyből élettársi kapcsolatba, ha a másiknak van lakása és hozzáköltöznétek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne? Mit bukhatnék? Nekem is van. Ha nem lenne, mit bukhatnék? Bukta lenne, ha egy nincstelen hozzám költözne és nem passzolás esetén nem tudnám kiebrudalni.
2019. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez vagy a nagyon impulzív, vagy a sajnos nagyon kiszolgáltatott helyzetben lévő emberekre jellemző inkább.
2019. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Vagy arra, aki(k) nagyon szerelmes(ek)...


Szóval ha a szerelmem felvetné, én belemennék. Mit veszíthetnék?

2019. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Alapban együtt kell élni esküvő előtt.. De nem költöztem soha másokra mert nem vagyok se kitartott se élősködő nem lakhatásért vagyok vkivel,eltudtam mindig tartani magam,volt hol laknom. Ne menj bele igy nem lesz jo vele a szex ha csaK a tetőért lennél vele.. Ez számomra fujj...

36N

2019. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Neeeem!!!! Soha!! Alapból nem vagyok az összekoltözés híve , egyből meg pláne nem tenném meg. Kesz öngyilkosság lenne. Nekem kell a saját tér ,magánszféra , sok én idő amikor egyedül lehetek. Sajnos utálok másokkal aludni mert nem pihenem ki magam. Alvásnál gyűlölöm ha bárki is hozzám ér rám fekszik fülembe szuszog,horkol esteleg néz. Nekem mingli kapcsolat kell

N24

2019. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze! Pont egy ilyenre vágyok, mert egyébként itt fogok szüleim nyakán megöregedni :)
2019. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha tetszik a nő.
2019. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Miért lenne valaki kitartott vagy élősködő azért, mert a másikhoz költözik? Nálunk nekem volt lakásom és a férjem költözött anno hozzám, 3 hónap ismeretség után. Mindkettőnknek volt normális fizetése, senki nem volt a másikra szorulva. 8 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok, közben vettünk közös házat, de csak azért, mert munka miatt elköltöztünk.
2019. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Azonnal nem. Minimum fél év után mondjuk már szivesebben. Együtt élés előtt is meg kell ismerni a másikat. Minek pakoljam át az összes cuccom ha semmit nem tudok róla? Pár hónap múlva meg amikor kiderül, hogy vannak számomra nem tolerálható dolgai akkor meg lehet pakolni vissza vagy menni az utcára? Illetve annál gyorsabban semmi nem öli meg a kapcsolatot, mint ha 0-ról kb 20 éve házasok szintjére ugrik az egész az összeköltözés miatt.
2019. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Kb 2 hete ismertem a férjem, mikor összeköltöztünk, azóta eltelt 5 év, és még mindig halálosan szerelmesek vagyunk. Inkább derüljön ki hamar, 1-2 hónap alatt, hogy nem illünk össze, minthogy járogassunk évekig, majd utána az összeköltözés (netalán esküvő, sőt gyerekek) után jöjjünk rá, hogy ez mégsem nekünk való.
2019. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!