Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kène tennem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen elkezdtem barátkoznivegy fèrfival. Eleinte túl jól sikerült ez a barátkozás, sok időt töltöttünk eggyütt èn már kezdtem èrezni, hogy rèszemről èrzelmek is vannak.

1x csak beközölte, hogy lehetnènk barátság extrákkal amibe nem mentem bele arra hivatkozva, hogy ne rontsuk el a barátságot.

Ezután nem beszèltünk semmi ilyesmi tèmáról ugyanúgy mintha mi sem törtènt volna elvoltunk. Majd egy nap bepróbálkpzptt mostmár nem csak mondta hanem rendesen testileg közeledni kezdett.

Kb fèl órán keresztül egymáshoz voltunk bújva ès hát ő tovább ment volna de èn itt megálltam ès nem lett belőle más.


Most ugyanúgy nem beszèlünk semmi ilyen tèmáról mint eddig pedig rengeteget beszèlgetünk a neten is viszont ő visszavett a munkahelyen kívűli találkozásokból ès távolságtartó lett.


Telt az idő neten mêg mindig sokat beszèlünk megint hívott találkozni de èn mindenfèle ürügyet kitalálok, hogy mièrt nem jó nekem.


Hiába vagyok el vele vagyon jól mivel ő nem kapcsolatot akar hanem csak barátság extrákkalt konkrètan azt èrzem, hogy nem vagyok elèg jó mert csak ennyire kellek ès idő közbe az a kis önbecsülèsem is eltűnt ami volt.

Konkrètan minèl többet vagyok a közelèbe annál jobban utálom magam.


Próbáltam már megszakítani a kapcsolatot vele de persze ha nem keresem egy ideig már jön azzal, hogy mièrt nem keresem illetve a munkahelyen akaratlanul is látnon kell.


Egyszerűen belefogok őrülni ebbe az egèszbe èn ezt már nem birom de kivűlállókènt mit gondoltok mit kène tennem?


2019. szept. 7. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg alàzo.

En keresnék egy sracot aki felvallal es velem jar. (Vagy megkérnék vkit aki ezt eljatsza)


Igazabol en a büszkesegem probalnam összekapargatni

2019. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte! Mondd meg, hogy te barátságnál többet érzel, és így szenvedsz. Döntse el, hogy mit akar tőled, és ha kapcsolatra nem tart elég jónak, akkor legyen szíves tekintettel lenni az érzelmeidre, és a haverkodást se erőltesse (egy darabig).

Utóbbi esetben kezdj el más után nézelődni, kutyaharapást szőrével.

2019. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam ugyanilyen helyzetben, de ott a srác az komolyan is próbálkozott nálam, de én nem hittem el.
2019. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a felállás nem megfelelő, akkor tovább kell lépni!
2019. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod meg neki az igazat?

Mond meg, hogy te többet érzel, így vagy kapcsolat legyen, vagy semmi. Nem kell ezt húzni, és kérd meg, hogy ne játszadozzon veled. Legyen benned ennyi tartás.


Ha nem akar kapcsolatot, akkor meg ne közeledjen testileg. Ezt keményen utasítsd el.

2019. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira megszakitottad volna a kapcsolatot vele, el sem tudna erni.
2019. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!