Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyetek szerint mit kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyetek szerint mit kene tennem? Ez az en hibam vagy az ove?

Figyelt kérdés
Van egy lany akit egy 2 honapja lattam eloszor,vegig nezett abba a buliban aztan kozeledtem hozza es arrebb lokott kicsit,de utana megint ujra nezett vegig...utana 3 hetre ra lattam megint buliba,vegig nezett ismet es leszolitott,hogy en tancoltam vele a multkor mondtam nevetve hogy igen,utsna jott megegy buli 1 honapja es a buli vegen mar beszelgettunk,mikor hazaert csomot beszeltunk majd 3 napig egyfolytaban nagyon jo volt minden,tenyleg majdnem ugy beszektunk mintha mar egyutt lettunk volna,devmegszakadt egy kicsit ez a kapcsolat par napig,viszont utana megint beszeltunk kb folyamatosan 3 hetig es most hetvegen meg teljesen megvaltozott,vissza se ir mar,fontos rola tudni hogy nagyon flegma es bunko mindenkivrl,ezt a baratnoi is mondtak,hogy veluk is,lenyeg hogy most az utolso buliba beszelgettem egy masik lannyal es o vegig azt nezte es elotte szidta a lanyt hogy hogy nez ki,barataim is mondtsk hogy megint vegig nezett...viszont felkertem tancolni es elutasitott a vegen. Ott megsertodtem es tegnap le is irtam hogy mondja meg ha nem akar beszelgetni meg semmi es o azota ne irt ra semmit,csak elotte lepattintott hogy zavarom mert dolga van... mit tegyek?
2018. júl. 4. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Flegma p_na utan futkosol értelmetlenül, ha egy nő ilyen flegma velem én még jobban flegma vagyok és mellette még alázom is. Az esetek többségében pedig ez imponál nekik.
2018. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ő "megsértődése" az előtt vagy után történt ahogy Te egy másik lánnyal beszélgettél? Mert ha utána akkor ez zavarta. Ha előtte akkor meg bunkóskodik amire én nem reagálnák. Azért tudtára adnám, hogy amennyiben normális lesz szivesen találkoznék vele de ha nem hajlandó akkor pedig emelem kalapom mert flegmáskodásra nem vagyok kíváncsi.
2018. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fu rossz volt végig olvasni, kajak megizzadtam közben. Ti, hogy bírtátok?
2018. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 utana,irtam neki de mar nem reagal ra semmit sem
2018. júl. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!