Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyire "haraptok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire "haraptok" az ilyenért?

Figyelt kérdés
Ha úgy szólít le titeket egy pasi, hogy közben a fületekbe van dugva a fülhallgató vagy ha éppen a telefonotokat nyomkodjátok?Csak azért vagyok rá kíváncsi mert ahogy körül szoktam nézni kint a lányok elég nagy része bedugott füllel járkál vagy ha nem akkor általában a barátnőivel szokott lenni, szóval nem tudom, hogy ezt azért csináljátok, hogy kizárjátok a külvilágot és ne szóljanak hozzátok vagy csak szimplán unatkoztok.

2019. szept. 7. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

én van hogy azért nehogy odajöjjön hozzám valaki xd


viszont ha olyan jön akinek örülök akkor azonnal kiveszem a fülemből és elteszem a telefont a táskámba..


ha olyan jön akinek nem örülök direkt úgy csinálok mintha írnék a telefonon, hogy ezzel jelezzem, hogy zavar ...

2019. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám egyik se igaz, de ha megszólítanak, nem harapok.
2019. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én pontosan ezért csinálom, hogy kizárjam a külvilágot, és ne szóljon hozzám senki. Ettől függetlenül nem “harapok” (volt pár ilyen szitum), tisztában vagyok vele, h azért nagy bátorság kell csak úgy ismeretlenül leszólítani egy lányt... ilyenkor megpróbálom a lehető legtapintatosabb módon visszautasítani a közeledést, szinte minden esetben mosolyogva köszöntünk el egymástól.

De ez csak én vagyok, nyilván van olyan is, aki “csak” azért jár bedugott füllel/telózva/olvasva, mert amúgy unatkozna. Ebben sajnos nehéz dolgotok van, mert sajna nincs rajtunk egy “nyitott vagyok az ismerkedésre/hagyjál, takarodj!”- cédula... (pedig sztem baromi hasznos lenne :D)

2019. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha egyedül utazom, akkor általában olvasni szoktam, egyrészt, mert szeretek, másrészt, mert nincs jobb dolgom.


Néha a füles is bent van, azért, mert szeretek zenét hallgatni.


Az ilyen leszólítások általában borzalmasak. Mivel olvasni szoktam, ezért általában belemásznak az arcomba, hogy észrevegyem őket, ami hadd ne mondjam, mennyire kellemetlen.


A másik, hogy megszólítanak, de utána semmi. Mintha a köszönés után már ötletük se lenne, hogy mit mondjanak. Legutóbb egy ilyesmi (már nem emlékszem szószerint) beszélgetésem volt, miután megszólítottak:


SRÁC: Szia!

ÉN: Szia.

SRÁC: Mizu?

ÉN: Mos voltam edzésen, megyek haza, átöltözöm, aztán találkozom pár barátnőmmel.

SRÁC: Na, akkor te ilyen menő csajszi vagy.

ÉN: Örülök, ha így látod, köszi.

(kínos csend egy megállón keresztül)

SRÁC: Van barátod?

ÉN: Nincs.

SRÁC: Ó, szuper!

ÉN: Öm...

SRÁC: Nekem pedig nincs barátnőm. Van kedved átjönni hozzám vacsira vagy valami?

ÉN: Programom lesz.

SRÁC: Nem lehet, hogy azért nincs barátod, mert elutasítasz mindenkit? Mi bajod lenne abból, ha feljönnél hozzám?

ÉN: Nincs kedvem, és nem ismerlek.

SRÁC: Pedig ha feljönnél, megismerhetnél. Nagyon szép vagy, szívesen megnéznélek ruha nélkül is (!). Nincs mit veszítened, van nálam Durex. (!!)


Itt gyorsan leszálltam, holott volt még két megálló a házamig.


Ha a fülhallgató több ilyentől ment meg, többet kéne hordanom.


21/L

2019. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
utolsó komoly, hogy valaki ezt bejátszotta? nincs mitől félned van nála durex XDD anyám ez fájt :D
2019. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Utoljára akkor járkáltam bedugott füllel, amikor államvizsgára készültem, és hangfájlba rögzítettem a tételeimet és úgy tanultam, azt hallgattam éjjel-nappal, ahol csak lehetőségem volt rá. Akkor nagyon zavart volna, ha kizökkentenek ebből.

Mostanában nem járkálok bedugott füllel. A telefonomon szoktam babrálni. Van egy szókereső játék, amit munkába menet, illetve hazafelé szoktam lenyomkodni, pár ismerősömmel közösen játszunk, és oda-vissza verjük egymás eredményeit, mellesleg remek szókincsfejlesztő. De előfordul, hogy útvonalat keresek, vagy a BKK futárt nézem, hogyan érem el egyik-másik járatot, esetleg KRESZ-t tanulok az erre alkalmas applikációban. Hacsak nem látszik egyértelműen, hogy sietek valahová, ahova időben szeretnék odaérni, nem zavar, ha megszólítanak. Legfeljebb nem akarok ismerkedni az illetővel.

2019. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4/6: EZ komoly? Jesszus!
2019. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 & 7

Igen, igaz. Én se hittem a fülemnek, elképzelni nem tudom, hogy ő hogy hihette, hogy ez nyerő taktika...


21/L

2019. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hihetetlenül hangzik, de a lányok nem azért mászkálnak az utcán, metrón, mert arra várnak, hogy valaki leszólítsa őket.
2019. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Én ha munkába megyek általában azért dugom be, hogy felébredjek. Ha telefonozok, akkor sem harapok, ha valaki megszólít.
2019. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!