Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemli valaki már ilyenért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli valaki már ilyenért a pofont?

Figyelt kérdés
A páromnak ocsmány mániája, h folyton annyira erősen megszorítja a melleimet, h fájnak. Milliószor elmondtam neki, h ne mert fàj, de nem érti meg, és azért is. Másik oldalról pedig félek, h esetleg az erős szorításoktól valami csomó alakulhat ki a mellemben, ugyanis már hallottam ilyenről... Már eljutottam odáig, h ha még 1x megszorítja, akkor felpofozom. Az a baj, h “elfelejti” vagy azt gondolja, h nyafogok amikor azt mondom, h fájdalmas...
2017. dec. 27. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan... erre mit lehet mondani?
2017. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem, a guminoknek birnia kell az ilyet.
2017. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Neked kell ilyen pár, nem másnak. Nem érti hogy "fáj", akkor bonyolultabb szót hogyan ért meg?
2017. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Óvoda.
2017. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Heart of Darkness ***** válasza:
90%

Megérdemelni éppenséggel megérdemli a pofont. De mégis milyen kapcsolat az ahol már fel kell pofozni a másik felet mert különben nem fogja fel, hogy amit tesz az fáj és kellemetlen.. Árad a párodból a szeretet..


Mégis mi a jó francért vagy még vele együtt?


Nem pofozkodni kell, hanem szakítani és keresni olyat aki kevésbé idióta.

2017. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem érdemli meg, nem vagyok az erőszak híve. Ha valaki a szép szóból nem ért, otthagyom, nem pedig pofozkodom.

L21

2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A párod beteg..
2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A másik opció, igen a szakítás, h “normális-e” ilyenért...
2017. dec. 27. 17:19
 9/19 Heart of Darkness ***** válasza:
87%

Nincs ilyen, hogy a szakítás normális-e vagy sem. Erőszakoskodik veled, fáj amit veled tesz, szóltál neki és nem változtatott semmit, gondolom te sem azért gondolsz a felpofozásra mert annyira élveznéd amit csinál..


Jobban jársz, ha szakítasz..


Nekem az a véleményem, hogy ahol fájdalmat okozunk a másiknak és elfajul odáig, hogy már meg is üssük akár női vagy akár férfi részről az már csak egy mérgező "szar".. Aminek jobb minél előbb véget vetni.

2017. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező (meg általában a hozzád hasonlóak), képtelen vagy egyedül dönteni? Ha pofon akarod vágni, tedd. Aztán viseld a következményeket. A szakításhoz pedig szerencsére nem kell, hogy a nagyérdemű gyk-s közönség normálisnak tartsa. Az egy egyoldalú döntés: ha akarod, megteszed. Ennyi.

Nőj fel.

2017. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!