Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy visszautasítás és jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszautasítás és jöhet a következő? Tényleg ilyen érzelem nélküli világban élünk?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Egy? Inkább száz. 39F
2019. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Kifejtenéd?

Attól, hogy én mondjuk elutasítok valakit, miért lenne érzelem nélküli a világunk? Ugyanúgy vannak negatív érzelmek, amik miatt nem fogadom el az illetőt.

2019. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lazy Lover ***** válasza:
20%
Igen sajnos én kb 200 at kaptam elég volt nem ismerkedek már elég volt
2019. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát visszautasít valaki és téged nem érdekel, hiszen úgyis van másik. Így értem. Nem azt mondom hogy omoljon össze, de hogy ennyire gyorsan megy a legtöbb embernél a váltás, az szerintem nem normális.
2019. szept. 8. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha mondjuk éppen akkor találkozttok vagy pár napja ismered, akor szerintem ez a reális.


Viszont ha régebbi az ismerettség, akkor nem. Legalábbis nekem évekkel később is eszembe jut még, de pár hónapig biztosan.

2019. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
46%
Oh hát a párkapcsolatokban is fogyasztói társadalom van ami nem megy azt nem helyre hozzuk ha nem eldobjuk veszünk másikat
2019. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Rövid ismeretség után szerintem ez a normális. Még nem szerelmes senki, csak szimpatikus, vonzó. Erre pedig igen, könnyen lehet mást találni.

Ha már komolyabb érzelmek vannak hosszabb ismeretség után, akkor azon normális lelkivilágú ember picit nehezebben teszi túl magát rajta.

2019. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

"de hogy ennyire gyorsan megy a legtöbb embernél a váltás"


Milyen valtas? Együtt sem voltatok.

Visszautasítottal valakit, és most az bánt, hogy nem nálad teper? Miért is tenne?

2019. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem semmi baj nincs az érzelemmentességgel. Az érzelmeknek megvan a maguk helye, de a mentalitás nem alapukhat az érzelmeken. A vallások pl. pont ezért népszerűek, mert az embereket kielégítik érzelmileg. Szemben a természettudományokkal, amelyek a hideg tényeket közlik. A történelem során egyébként a nagyon érzelmes emberek sosem vitték semmire, mindig annak a kezében volt a hatalom.


Vergilius mondja (fejből idézem, elnézést, ha nem pontos):


"Ám a te mesterséged római az, hogy URALKODJ, és békés törvényekkel igazgass, és kíméld, aki meghódolt, de LEVERD, aki lázad"


Róma nem volt érzelmes. Sőt, értelemmentes volt. De ennek köszönhetően széttaposta a világot, bekebelezett mindent, és az uralma alá hajtott mindenkit.


Semmi baj nincs egyébként azzal, ha valakinek nincs ilyen mentalitása, de az pl. ne akarjon 10/10-es nőket dugni, mert azok azokat a pasikat kedvelik, akik hatalommal rendelkeznek.


Rátérve a visszaitasításra:


Engem NEM ZAVAR, ha visszautasítanak. Mert 2 lehetőség van:


- azt a nőt más helyzetben majd megdugom.

- dugok majd én még olyan nőket, vagy még annál jobbakat is az életem során, aki visszautasított.


Nekem ez a véleményem.

2019. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(Elnézést a pocsék helyesírásért, de telefonról írok)
2019. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!