Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek fordult már elő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult már elő, hogy beleszerettetek egy nőbe/férfibe, akihez kezdetben nem vonzódtatok, és ezért visszautasítottátok?

Figyelt kérdés
Milyen történeteitek, tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Mi váltotta ki az érzelmeitek megváltozását?

2019. febr. 11. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2019. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Olyan sosem volt, hogy olyasvalakibe szeressek bele, akihez kezdetben nem vonzódtam.


Olyan viszont előfordult, hogy visszautasítottam valakit, aki iránt bizonytalan vegyes érzéseim voltak, nem azért utasítottam el, mert ne vonzódtam volna...


Ha úgy érzem, hogy határozottan nem vonzódom valakihez, azon nem változtat semmi. Ha úgy érzem, hogy bizonytalan érzéseim vannak, az változhat bármi hatására, de olyankor jőnnek a se-veled-se-nélküled játszmák, egyszer együtt akarunk lenni, máskor meg mégsem.

2019. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen volt, az ember néha tévesen ítéli meg a másikat.

Romantikus derűs randi, mély beszélgetéssel kölcsönös vallási ideológiával. Majd hazakísérés, átölelés puszi.

Majd azt követően kölcsönös kommunikációs analfabetizmus, ignorálás.

Szerintem első randin is meg volt a szikra csak a félelmeink gátlásaink és fiktív előítéleteink börtönében raboskodtunk.

De végül megbeszéltünk egy második randit, először elutasított tehát a lány majd a második randin annyira örültünk egymásnak olyan boldogok voltunk, hogy lehetséges hogy ilyen csoda történt velünk. Ura itt újra együtt örültünk, hogy volt egymáshoz türelmünk kitartásunk és éreztük, hogy egymásnak vagyunk teremtve úgy hogy ott beindult a kapcsolat.

2019. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!