Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek szimpatikus az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szimpatikus az, hogyha valaki sokat foglalkozik társadalom kritikával, politikával, filozófiai megközelítésekkel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

A kocsmai bolcselkedes tudás nélkül lehangoló.

2019. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A filozofálgatás még igen, de ha valaki túlsokat emlegeti a politikát, vagy a társadalmi tökéletlenségeket, az nekem egy idő után vagy nettó panaszkodás lesz, vagy az értelmetlen dolgokon való lovaglás.

Fontos, hogy ismerjevezeket, persze,de nekem unszimpatikus, ha sokat babrál velük. Sajnos mind tudjuk idehaaza milyen a társadalom és politikai helyzet. Éppen eleget kapunk belőle, én nem akarok még a kötelező dolgokon túl foglalkozni velük.

2019. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha ezt nem elvakultan teszi hajlandó elfogadni mások véleményét és nem gondolja hogy ő kakilta a spanyol viaszt akkor ez nem egy rossz tulajdonság.

Viszont ha olyan mint itt a "mindenkinek alap bért kellene kapni a világ minden gondjára pedig egy megoldás van a nemzeti ön tudat eltörlése. A világot megrontó erő pedig a kapitalizmus, az egyetlen jó a világon a kommunizmus minden más ördögtől való" akkor komoly gond.

Mert az egy dolog hogy filozofál az ember és közben vígan éli a világát az meg egy másik ha bezárkózik és fúj mindenre és mindenkire ami nem egyezik az ő világ megváltó terveivel. Mert a világ nem változik attól hogy te sztrájkolsz viszont nem leszel túl jó társaság.

2019. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez azért egy jele a műveltségnek. Viszont ezek nehéz témák. Mondjuk ha max heti egyszer feljön, az okés. De hogy valaki képes legyen minden nap felhozni, akárcsak utcán sétálva... mert persze fontos a környezetvédelem, a hajláktalankérdés, és jó tanácskozni ezekről, de ha túl gyakori, akkor az kimerítő.
2019. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Egyik...


Másik pedig, hogy nehéz oldala miatt első randik alkalmával gyakorlatilag tabu. Nem lehet jól kijönni belőle, szimpátiaromboló. De ez csak annyit jelent, hogy 3-4. randiig érdemes titkolni. Ugyanez a pénz, vallás, származás. Nem csak a politika

2019. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de azért nem állandóan erről szeretnék hallani, beszélgetni.
2019. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy.
2019. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#3 Igen elég kellemetlen dolog az, ha valaki görcsösen megakarja változtatni a másik véleményét és nem hajlandó vitázni csak személyeskedni. Vitázni lehet kultúráltan és érvékkel. Nem tudom milyen alapbérre gondolsz, talán az alapjövedelme? Hát az tényleg nem old meg minden problémát, túlzás is lenne kijelenteni ezt, de sokat segítene szerintem, nem lenne ennyi szegény ember és több szabadideje lenne az embereknek.
2019. szept. 10. 09:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a politika, megfelelő beszélgetőpartnerrel szívesen eszmecserélek, filozofálgatok, de a férjem nem szereti és ezt tiszteletben kell tartanom. Szoktam nézni vicces összevágott videókat (Nemzeti Coubatov lista) youtube-on, azokon néha ő is odajön röhögni, de ennyi. Nem traktálom vele, nem az ő világa.
2019. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!