Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki férjnél van és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki férjnél van és nem dolgozik, azt is kitartottnak tekinti a társadalom?

Figyelt kérdés

Mármint, itt sokan hangoztatják, aki nem dolgozik, mert a párja jól keres, az kitartott, és úgyis rosszul jár majd az életben....


Ugyanígy vélekednek akkor is, ha az illető a férfi felesége, és közösen döntöttek úgy, hogy otthon marad ideiglenesen, mert nem kell a keresete a mindennapokhoz?


Nincs konkrét szituáció, a kérdés elméleti.


2019. ápr. 5. 10:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az ideiglenes alatt 3 év alatti időtartam értendő.
2019. ápr. 5. 10:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi közöm mások magánügyeihez.
2019. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem "is", hanem EZ az igazi kitartott, mert mivel feleség, szabadulni is keservesebb tőle...
2019. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3, És miért akarnál szabadulni attól, akit önként vettél el, mert szereted és szeret?
2019. ápr. 5. 10:25
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Előbb-utóbb mindenre ráun az ember, lehet nem három év után, hanem mondjuk öt vagy hét után. A csaj akkor is feleség lesz...
2019. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez kitartottsag. Az anyasag az eltartottsag, de abban semmi szegyen nincs. Az idosek, betegek apolasa is munka. Viszont aki csak a hazimunkaval van elfogalava az az en szememben kitartott, ezen az se segit, ha o nem csak baratno, hanem nagysagos asszony.
2019. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
ÉN magam nem gondolom így, de általában konkrétan ezekre a nőkre használják a "kitartott" kifejezést.
2019. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Pár éve még arra használták, aki érzelmek nélkül volt egy férfi partnere anyagiakért cserébe.

Tehát ha sok idegennel volt 1-2 órára, prosti. Ha egy valakivel pénzért, akár életvitelszerűen (tehát együtt éltek, vagy a lány a pasi lakásában egyedül), arra mondták, hogy "kitartott", mintegy a prosti finomabb formájaként.


De hát nyilván változnak a kifejezések....

2019. ápr. 5. 10:38
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Ő eltartott vagy htb.

A szerető a kitartott.

2019. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, a házasság nem mindig jelent feltétlenül érzelmeket (sajnos).
2019. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!